Firma Miraks Sağlık Ürünleri Tic.Ltd.Şti.
Kat A BLOK - SARI AVLU - KAT : 6 - NO : 595
Adres Kodu 2225545348
Giriş Katı 6
Telefon 0212 438 23 93
Fax 0212 438 23 94
Web http://www.galosburada.com.tr
Anahtar Kelimeler

GALOŞ GİYMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI... Artık Türkiye'de Galoş Giyme Makinası Var... Elekrtonik ve Elektriksiz Galoş Giydirme Makinaları (GALOŞMATİK) görevi : Ayağına el değmeden eğilip bükülmeden galoş giydirmektir. Tek yapmanız gereken ayağınızı basmanızdır.Otomatik olarak giydirir.Galoşmatiklerin en çok kullanıldığı alanlar; Hastaneler,Poliklinikler,Doktor ,İlkyardım ekipleri (Alo155), İnşaat Firmaları,Laboratuarlar,Fabrikalar,Camiler,Müzeler,Kuran Kursları,Yemekhaneler ve Hijyen gerektiren her yer.


GALOŞ GİYDİRME VEYA GALOŞ GİYME MAKİNALARI VE BU MAKİNAYA UYGUN GALOŞLARI - ELLE GİYİLEN HER TÜRLÜ GALOŞU BİZDEN UYGUN FİYATA ALABİLİRSİNİZ.


Bize Ulaşınız:  www.galosburada.com.tr


mail :  info@galosburada.com.tr


Tel: 0212 438 23 93  - 0212 438 23 90  - 0212 224 06 02


Fax: 0212 438 23 94

Firma Sahibi
Firma Yapısı LİMİTED ŞİRKET
Kuruluş Yılı 17-06-2005
Ticari Şekli SATIŞ NOKTASI
Ticari Sicil No 557260
Vergi Dairesi ATIŞALANI
Vergi No 4310350933

İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ

Cerrahi, tıbbi ve ortopedik alet ve cihazların toptan ticareti

YOLCU TAŞIMACILIĞI VE SEYAHAT ACENTELERİ

Kablolu trenler (füniküler), teleferikler ve telesiyejler (şehir içi, banliyö veya metropol transit sistemlerin parçası olanlar hariç) ve diğer şoförlü taşıtlarla başka yerde sınıflandırılmamış kara yolu yolcu taşımacılığı

KARA TAŞITLARI, YEDEK PARÇALARI VE EKİPMANLARI

Motorlu taşıtlar için ateşleme kablo takımları ve diğer kablo setleri ile ateşleme bujisi ve manyetosu, dinamo, manyetik volan, distribütör, ateşleme bobini, marş motoru, alternatör vb. imalatı

TEKNİK HIRDAVAT

Demir veya çelikten dikenli tel, bakır veya alüminyumdan örgülü tel, kablo, örme şerit ve benzerleri (elektrik yalıtımı olanlar hariç), demir, çelik veya bakır tellerden mensucat, ızgara, ağ, kafeslik ve çit toptan ticareti

ELEKTRİK EKİPMANLARI

Fiber optik kabloların imalatı
Diğer elektronik ve elektrik telleri ve kablolarının imalatı (koaksiyel kablo ve diğer koaksiyel elektrik iletkenleri, yalıtılmış bobin telleri, izolasyonlu toprak su altı iletkenler, asetatlı ve silikonlu bakır iletkenler, vb.) (fiberoptik kablo hariç)
Bina ve bina dışı yapıların (ulaşım için aydınlatma ve sinyalizasyon sistemleri hariç) elektrik tesisatı, kablolu televizyon ve bilgisayar ağı tesisatı ile konut tipi antenler (uydu antenleri dahil), elektrikli güneş enerjisi kolektörleri, elektrik sayaçları, yangın ve hırsızlık alarm sistemleri vb. kurulumu
Elektrik malzemeleri toptan ticareti (kablo, sigorta, duy, fiş, priz, ampul, elektrik anahtarı, devre kesici, şalter, röle, pil, batarya, vb.) (endüstriyel olanlar ile elektirikli makine, cihaz ve aletlerde kullanılanlar hariç)
Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda evde kullanım amaçlı elektrik tesisat malzemesi perakende ticareti (transformatör, sigorta, röle, pil ve batarya, elektrik akümülatörü, koaksiyel kablo, elektrik iletkenleri, anahtar, duy, bys. fiş, priz, vb.)

TELEKOMÜNİKASYON

Kablolu ve kablosuz telefon, cep telefonu, kablolu görüntülü telefon, çağrı cihazı ve faks cihazı imalatı (telesekreter imalatı dahil)
Kablolu telekomünikasyon faaliyetleri (kablolu ağlar üzerinden internet erişiminin sağlanması hariç)
Kablolu ağlar üzerinden internet erişiminin sağlanması
Kablosuz telekomünikasyon faaliyetleri (kablosuz ağlar üzerinden internet erişiminin sağlanması ve uydu üzerinden yapılanlar hariç)
Kablosuz ağlar üzerinden internet erişiminin sağlanması
İletişim araç ve gereçlerinin onarımı (kablosuz telefonlar, telsizler, cep telefonları, çağrı cihazları, ticari kameralar vb.)

PLASTİK VE KAUÇUK

Kablolamada kullanılan gereçlerin imalatı (fiş, soket, baskılı, düğmeli vb. anahtar, priz, duy, plastikten elektrik boru ve kablo tablaları, makine ve cihazları izole edici plastik bağlantı parçaları, vb.) (elektronik bileşenlerde kullanılanlar hariç)

ORMAN ÜRÜNLERİ

Ahşap kablo makarası, bobin, takoz, vb. imalatı
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia