Firma RAN MÜH. DAN. ELEK. GÜV. SİST. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Kat B BLOK - KIRMIZI HAT - KAT : 4-5-6 - NO : 166
Adres Kodu 2118149489
Giriş Katı 5
Telefon 0212 320 41 80
Fax 0212 210 24 64
Web http://www.ranguvenlik.com
Anahtar Kelimeler

Kurulduğu 2000 yılından bu yana 1600‘den fazla projeye imza atan ve tüm Türkiye‘de elektronik güvenlik sistemleri konusunda taahhüt firması olarak hizmet veren RAN Mühendislik ve Güvenlik Sistemleri olarak bizler; profesyonel çalışma disiplinimize güven duyarak bizlerle uzun yıllar boyunca ticaret ve hizmet ilişkisinde bulunan ve bizi günümüzde adından saygı ile anılan şirketler arasına yerleştiren tüm firmalara ve çözüm ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz. Bu doğrultuda, Türkiye‘nin dört bir yanında her alanda faaliyet gösteren özel ve kamu kuruluşlarına sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesini her geçen gün daha da arttırmak için çok çalışıyoruz. Ayrıca, hizmet porföyümüzdeki ürün ve cihazların daha güçlü, daha teknolojik ve daha çevreci olması için deneyimli ve uzman ekibimiz ile AR-GE çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu arada hizmetlerimizin bir kısmını inceleyebilmeniz için bu kataloğu sizler için hazırladık. Elektronik güvenlik sistemleri ihtiyaçlarınıza sayısız çeşitlilikte çözüm içeren hizmet portföyümüz hakkında daha kapsamlı bir görüşme yapmak için sizleri bekliyoruz.

Firma Sahibi Abdullah Özcan
Firma Yapısı LİMİTED ŞİRKET
Kuruluş Yılı 01-01-1900
Ticari Şekli BAYİ
Ticari Sicil No
Vergi Dairesi
Vergi No 7340222968

TELEKOMÜNİKASYON

Hırsız ve yangın alarm sistemleri ve kapı konuşma sistemlerinin (diyafon) (görüntülü olanlar dahil) imalatı (motorlu kara taşıtları için alarm sistemleri hariç)
Güvenlik sistemleri hizmet faaliyetleri (hırsız ve yangın alarmı, elektronik kasa gibi güvenlik sistemlerinin kontrolü, kurulumu, bakımı, alınan alarm sinyali ile sistemin doğrulanması ve polis, itfaiye gibi birimlerin harekete geçirilmesi)
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia