Firma Bilko Bilgisayar Otomasyon ve Kontrol A.Ş.
Kat B BLOK - KIRMIZI HAT - KAT : 10-11-12 - NO : 1740
Adres Kodu 2091150389
Giriş Katı 11
Telefon 90-212-3201383
Fax 90-212-3201386
Web http://www.bilko-automation.com
Anahtar Kelimeler
BİLKO AŞ 1997 yılında Dr. Can Tunçelli tarafından endüstriyel otomasyon ve kontrol alanında araştırma geliştirme faaliyetlerinde bulunmak ve uygulamalar geliştirmek amacıyla kuruldu.

BİLKO’nun kuruluşu, bir yandan uzun yıllar boyunca gerek akademik gerekse endüstriyel uygulamalarla yurdışında edinilmiş tecrübelerin yurdumuza know-how ve uzmanlık olarak dönüşümü diğer yandan ise yurtdışına yönelik gerçekleştirilen projelerin kurumsal bir tabana yerleşmesi fikirlerine dayanır.

BİLKO amaçları, imkanları, uzman mühendis kadrosu ve gerçekleştirdiği projelerle dünya standartlarında ve dünya pazarına açık dinamik bir şirkettir. Faaliyet alanı olan endüstriyel otomasyon, makina kontrolu, telekontrol ve SCADA RTU konularında desteklediği ürünlerle geniş çaplı mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri sunmayı hedeflemektedir._x005F_x005F_x005F_x005F_x005F_x005F_x005F_x000D_
Firma Sahibi Ahmet Can Tunçelli
Firma Yapısı ANONİM ŞİRKET
Kuruluş Yılı 01-01-1900
Ticari Şekli İTHALATÇI
Ticari Sicil No 0
Vergi Dairesi 0
Vergi No 7350028525

İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ

Yakıt ve enerji ile ilgili kamu yönetimi hizmetleri (enerji bakanlığı, vb.)

MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

Enerji projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (kömür, petrol ve gaz gibi enerji yakıtları kullananlar ile nükleer, su, güneş, rüzgar ve diğer enerjiler için santrallere ve enerji iletim ve dağıtım hatlarına yönelik hizmetler)

ALTYAPI İNŞAATI

Enerji santralleri inşaatı (hidroelektrik santrali, termik santral, nükleer enerji üretim santralleri vb.)

MEKANİK TESİSAT VE DOĞALGAZ TESİSATI

Bina veya diğer inşaat projelerinde ısıtma, havalandırma, soğutma ve iklimlendirme sistemlerinin tesisatı (ev tipi boyler (kombi, kazan vb.) ve brülörlerin bakım, onarım ve kurulumu ile elektriksiz güneş enerjisi kolektörlerinin kurulumu dahil)

ENERJİ

Elektrik enerjisi üretimi
Elektrik enerjisinin dağıtımı (üretim kaynağından veya iletim sisteminden son kullanıcıya iletim sistemiyle taşınan elektrik enerjisi dağıtım sisteminin işletilmesi)

ELEKTRİK EKİPMANLARI

Elektrik enerjisinin iletimi (elektrik üretim kaynağından dağıtım sistemine aktaran iletim sistemlerinin işletilmesi)
Bina ve bina dışı yapıların (ulaşım için aydınlatma ve sinyalizasyon sistemleri hariç) elektrik tesisatı, kablolu televizyon ve bilgisayar ağı tesisatı ile konut tipi antenler (uydu antenleri dahil), elektrikli güneş enerjisi kolektörleri, elektrik sayaçları, yangın ve hırsızlık alarm sistemleri vb. kurulumu

DOĞAL VE İŞLENMİŞ KATI YAKIT

Başka yerde sınıflandırılmamış diğer ağaç ürünleri ile enerji için yakıt kütükleri ve peletlerinin imalatı (karbonlaştırılmamış olanlar)
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia