Firma ÇELİKBİLEK Makina San. ve Tic. A.Ş.
Kat B BLOK - KIRMIZI HAT - KAT : 7-8 - NO : 1019
Adres Kodu 2331442372
Giriş Katı 8
Telefon 90-212-2220156
Fax 90-212-2211840
Web http://www.celikbilekmak.com.tr
Anahtar Kelimeler
1973 yılında ÇELİKBİLEK KOLL. ŞTİ. adı altında kurulan firmamız, faaliyetine Perşembe Pazarı'nda teknik hırdavat konusunda başlamıştır. Kaliteli mal ve hizmet anlayışı ve müşterilerine sunduğu doğru yaklaşımlarla piyasada etkin bir konum kazanılmıştır.

1976 yılı içerisinde, daha çok Rusya'dan ithal edilen Monoray tavan vinçlerinin ülkemizde üretimi için çalışmalar başlatmak amacı ile kardeş firmamız Kümsan A.Ş'.yi kurarak sanayimize hizmeti, üretim boyutuna taşımış olmanın gururunu yaşadık.

Hizmet kalitesini yükseltmek ve kurumsallaşmak adına 1982 yılında firmamızı Çelikbilek Anonim Şirketi'ne dönüştürerek çalışmalarımıza devam ettik. Bu yıldan itibaren sektörel bazda ihtisaslaşma çalışmalarına başlayarak, gerekli idari ve teknik personel istihdam edilmiş, ilerki yıllar için altyapı oluşturulmuştur.
Bu çalışmalar meyvesini vermiş ve uzun görüşmeler neticesinde 1988 yılında bir dünya markası olan "YALE" ile Türkiye Genel Temsilciliği ve Genel Distribütörlüğü anlaşması yapılmıştır.

Profesyonel çalışma prensibi ile Türkiye'nin sanayide gelişme göstermiş belirli bölgelerinde (Ege-Akdeniz-İç Anadolu- Karadeniz) Bölge Bayilikleri oluşturulmuştur. Böylece aynı düzeyde kalite ve hizmet anlayışı yaygınlaştırılmıştır.

Her geçen yıl, Avrupa'nın konusunda önde gelen firmalarının Türkiye Genel Distribütörlüğünü bünyemize katarak bugün Kaldırma ve Taşıma Sitemleri konusunda sizlerin çözüm ortağınız olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

Bizler, her türlü kalite belgesine sahip; Almanya-YALE, Fransa-LOC, Almanya-TIGRIP, Almanya-HTS, Fransa-EXCEL markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini üstlenmiş olarak değişik sektörlerde ülkemiz sanayisine en üst kalitede hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Sahip olduğumuz, "T.S.E. Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi", Sanayi Bakanlığı onaylı "Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi" ve Sanayi Bakanlığı onaylı "Garanti Belgesi" ile satış sonrası hizmete de ne kadar önem vermiş olduğumuzu ispat etmiş bulunmaktayız.


Saygılarımızla,
Firma Sahibi Ersin AYRA
Firma Yapısı LİMİTED ŞİRKET
Kuruluş Yılı 01-01-1900
Ticari Şekli SERVİS-TAMİR
Ticari Sicil No 2.9521020207535E+20
Vergi Dairesi 0
Vergi No 7710034732

MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

Yer yüzeyinin araştırılması ve harita yapımına yönelik mühendislik faaliyetleri (jeodezik, fotogrametrik ve hidrografik ölçüm yapma, topografya hizmetleri ile yol, kadastro, topoğrafik, vb. haritaların hazırlanması)
Bina projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri
Jeolojik, jeofizik ve ilgili araştırma ve danışmanlık hizmetlerine yönelik mühendislik faaliyetleri (maden yatağı, yer altı toprak oluşumu, vb. hizmetler) (petrol ve doğalgaz için olanlar hariç)
Petrol ve doğalgaz çıkarım projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri
Ulaştırma projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (karayolu, köprü, tünel, demir yolları, havaalanı, petrol ve gaz taşımacılık projeleri, liman vb.)
Su, kanalizasyon ve drenaj projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (içme suyu dağıtım sistemleri, pompa istasyonları, yağmur suyu yönetim sistemleri, atık suların toplanması vb. projeler)
Sanayi ve imalat projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (haddehaneler, farineriler, ulaşım araçları, sanayi makineleri, vb.)
Enerji projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (kömür, petrol ve gaz gibi enerji yakıtları kullananlar ile nükleer, su, güneş, rüzgar ve diğer enerjiler için santrallere ve enerji iletim ve dağıtım hatlarına yönelik hizmetler)
Mühendislik danışmanlık hizmetleri (bir projeyle bağlantılı olarak yapılanlar hariç)
Diğer projelere yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (telekomünikasyon ve yayıncılık projeleri, doğalgaz ve buhar dağıtım projeleri ve diğerleri ile inşaat projelerinin yönetimi dahil))
Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri (tarımsal araştırmalar dahil)

KÜLTÜR VE SPOR

Mesleki birlikler, dernekler ve odaların faaliyetleri (mimar, mühendis, tabip, muhasebeci, yazar vb. dernek ve odaları) (barolar hariç)

TEKSTİL YAN SANAYİ ÜRÜNLERİ

Kaplanmış veya emdirilmiş tekstil kumaşlarının imalatı (cilt kapağı için mensucat, mühendis muşambası, tiyatro dekorları, tuval vb. dahil)
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia