Firma ANADOLU YERBİLİMLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
Kat B BLOK - KIRMIZI HAT - KAT : 6 - NO : 673
Adres Kodu 1675664237
Giriş Katı 6
Telefon 02122205292
Fax 02122106049
Web http://www.anadoluyerbilimleri.com/
Sosyal Ağ Sayfaları
Anahtar Kelimeler

Anadolu Yerbilimleri, zemin etütleri, imar planlarına esas jeolojik-jeoteknik etütler, kazıklı temeller, derin kazılar, iksa sistemleri, temel mühendisliği projelendirme ve inşaat kontrollük hizmetlerini uzman mühendis ve akademisyenler ile uluslararası standartlarda sunan deneyimli bir firmadır.


1997 yılında faaliyete başlayan firmamız, bugüne kadar pek çok karayolu, otoyol, tünel, metro, demiryolu, toplu konut, endüsriyel binalar, deniz yapıları, katı atık alanları, arazi kullanım ve çevre mühendisliği projeleri kapsamında, üstlenmiş olduğu mühendislik jeolojisi, jeofizik, jeoteknik ve temel mühendisliği hizmetlerini Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrikada başarıyla tamamlamıştır.


Talepler doğrultusunda, gelişmiş araştırma teknikleri ve ekipmanlar kullanılarak, iş kalitesi, emniyet ve uygun maliyeti esas alan optimum projelendirme ve inşaat hizmetleri sunmaktayız.

Firma Sahibi OSMAN METİN İLKIŞIK
Firma Yapısı LİMİTED ŞİRKET
Kuruluş Yılı 01-01-1997
Ticari Şekli HİZMET
Ticari Sicil No
Vergi Dairesi Şişli
Vergi No 0680118855

MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

Yer yüzeyinin araştırılması ve harita yapımına yönelik mühendislik faaliyetleri (jeodezik, fotogrametrik ve hidrografik ölçüm yapma, topografya hizmetleri ile yol, kadastro, topoğrafik, vb. haritaların hazırlanması)
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia