Firma ENT TEKNOLOJİ
Kat A BLOK - SARI AVLU - KAT : 5 - NO : 405
Adres Kodu 2287043299
Giriş Katı 5
Telefon 212 210 48 88
Web www.entteknoloji.com
Sosyal Ağ Sayfaları
Anahtar Kelimeler

ENT Teknoloji, LED Aydınlatma ve Elektronik Otomasyon Kontrol Sistemlerine Hitap etmekte olup, Müsterilerimizin degisen ihtiyaçlarinin farkinda olarak birikim ve tecrübesini siz degerli müsterilerimizle paylasmak üzere Hizmet Vermeye baslamistir. LED Aydınlatma ve Elektronik Otomasyon Kontrol Sistemlerine sektöründeki hizli gelisimi ve müsterilerimizin taleplerini karsilamak üzere, İstanbul Perpa Ticaret Merkezin’de Faaliyet göstermektedir. Öncü ve tasarimci çözümlerini müsterilerin yasamlarina deger katan, onlari farkli kilan, ürün ve hizmetler tasarlayip sunmak için yatirimlarini hizli bir sekilde sürdürme karari almistir. Değisen müsteri ihtiyaçlari ve rekabet kosullarini hızlı algilayip üretim, satıs ve pazarlama stratejimizi buna uygun olarak hayata geçirmektedir. ENT Teknoloji, iç pazar ve dis pazar olmak üzere hizmetlerine devam etmektedir. DigitDes Dijital imzamız olup Üretimde Logo Olarak Kullanılmaktadır. Saygilarimizla.

Firma Sahibi Halil ibrahim DAĞABAKAN
Firma Yapısı ŞAHIS ŞİRKETİ
Kuruluş Yılı 01-09-2014
Ticari Şekli ÜRETİCİ
Ticari Sicil No
Vergi Dairesi ŞİŞLİ
Vergi No 157 514 15560

MAKİNA VE EKİPMANLARI

Diğer profesyonel elektronik ekipmanların bakım ve onarımı

AYDINLATMA

Sıvı kristal cihazlı (LCD) veya ışık yayan diyotlu (LED) gösterge panelleri ile bys. elektrikli sesli veya görsel sinyalizasyon cihazlarının imalatı (elektronik sayı levhası (skorbord) dahil)

TELEKOMÜNİKASYON

Diyotların, transistörlerin, diyakların, triyaklar, tristör, rezistans, ledler, kristal, röle, mikro anahtar, sabit veya ayarlanabilir direnç ve kondansatörler ile elektronik entegre devrelerin imalatı
Yüklü elektronik kart imalatı (yüklü baskılı devre kartları, ses, görüntü, denetleyici, ağ ve modem kartları ile akıllı kartlar vb.)
Elektronik cihaz ve parçalarının toptan ticareti (elektronik valfler, tüpler, yarı iletken cihazlar, mikroçipler, entegre devreler, baskılı devreler, vb.) (seyrüsefer cihazları hariç)
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia