Firma POPART KÜLTÜR YAYINCILIK GRAFİK VE TASARIM - UKA FOTOĞRAF
Kat B BLOK - SARI AVLU - KAT : 11 - NO : 2000
Adres Kodu 2003853294
Giriş Katı 8
Telefon 5354093869 5323085067
Anahtar Kelimeler


HAKKIMIZDA
1997 yılından beri reklam matbaa sektöründe olan firmamız, sektörde ihtiyaç duyulan fotoğrafçılık hizmetini artık kendi bünyesinde kurmuş olduğu UKA Fotoğraf adı altında sürdürmektedir. Amacımız müşterilerimize kaliteli hizmet ve ürünler sunmaktır.


Çözüm ortağı olarak birçok matbaa ve web tasarım bilişim firmalarıyla çalışmaktayız müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir , reklam için bütçe ayıran müşterilerimiz kaliteli ve doğru planlanmış işleri tam zamanında almaktadırlar. Müşterilerimize teslim ettiğimiz fotoğraflar tek seferlik değil her zaman her platformda rahatlıkla kullanabilecekleri formatlarda teslim edilir.


Reklam hakkında aldatıcı bir deyim vardır’ REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ’  bu deyim sanat camiasında geçerli olabilir fakat bizim işimizde geçerli değildir kötü çekilmiş fotoğraflar ile oluşturulan kötü tasarım ile basılmış kataloglar firmanızın marka değerini düşürecektir  , kaliteli fotoğraflar ve şık bir tasarım ile basılmış kataloglar firmanızı çok GÜÇLÜ ve KURUMSAL gösterecektir , kataloğunuzu inceleyen potansiyel müşterileri firmanıza çok yaklaştıracaktır .


tanıtım ve reklam birbirine bağlı olmakla birlikte farklı kavramlardır ilk yapılması gereken firmanızı doğru tanıtacak görseller hazırlanması ve bu görsellerle doğru ve kaliteli reklam ve sunumların hazırlanması gerekir .özellikle internet platformlarında binlerce kilometre uzaktaki bir üretici, satıcının ürün ve hizmetlerini satabilmesi için tanıtım ve reklam sunumlarını çok iyi yapması gerekir.Firma Sahibi Pırıl Akyalaz
Firma Yapısı ŞAHIS ŞİRKETİ
Kuruluş Yılı 04-12-2015
Ticari Şekli HİZMET
Ticari Sicil No
Vergi Dairesi
Vergi No

FOTOĞRAFÇILIK

Reklamcılık ile ilgili fotoğrafçılık faaliyetleri (reklam görselleri, broşür, gazete ilanı, katalog vb. için ticari ürünlerin, moda kıyafetlerinin, makinelerin, binaların, kişilerin, vb.nin fotoğraflarının çekilmesi)
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia