Firma ÖZÇAĞ YAYINCILIK VE HAVUZ ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Kat B BLOK - MAVİ AVLU - KAT : 12 - NO : 2172
Adres Kodu 1946855192
Giriş Katı 12
Telefon 0 212 222 53 23
Fax 0 212 222 53 61
Web www.havuzsauna.com
Anahtar Kelimeler

Havuz & Sauna Dergisi;
Dergimiz 2004 Yılı Aralık ayında yayınlanan ilk sayısı ile yayın hayatına başlamıştır. 10 yıldır ilkeli, tarafsız ve özgür yayın politikası ile düzenli olarak 2 ayda bir yılda 6 sayı yayımlanmaktadır.


Dergimizi keşfedin, keyifli bir dünya sizleri bekliyor;
Dergimizden havuz, sauna, SPA, peyzaj, inşaat sektörleri ile ilgili Türkiye’den ve Dünya’dan haberleri, yenilikleri, fuarları ve etkinlikleri takip edebilir, seyahat, dekorasyon ve ajanda sayfalarımızda keyifle gezintiye çıkabilir ve gerekli birçok bilgi edinebilirsiniz.


Hedef daha fazla hizmet, daha fazla okuyucu;
Dergimiz 2014 Ocak ayından itibaren Dünya Dağıtım aracılığı ile Türkiye genelinde seçkin gazete bayileri ve bazı kitap evlerinde satılmaya başlamıştır. Hedefimiz 2015 yılında daha fazla satış noktasından daha çok kitleye ulaşmak. Bunun için gerekli anlaşmalarımızı ve hazırlıklarımızı tamamladık.


Avrupa dergimizi tanıyor;
Dergimiz 2009 yılından bu yana yurt dışındaki fuarlara İngilizce sayıları ile katılarak kendisini ve Türkiye’de hizmet ettiği sektörleri tanıtmıştır. 2015 yılında da İngilizce sayılarımız ile yurtdışı fuar katılımları devam edecek.


Yepyeni bir web sitesi;
Yeni web sitemiz çok daha profesyonel, güncel ve aktif. Web sitemizden de firmanızı banner ile tanıtabilirsiniz.


Handan YALÇIN
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Firma Sahibi Handan Yalçın
Firma Yapısı LİMİTED ŞİRKET
Kuruluş Yılı 10-03-2016
Ticari Şekli HİZMET
Ticari Sicil No
Vergi Dairesi
Vergi No

BASIM-YAYIN

Basımda kullanmak üzere baskı klişeleri ya da silindirleri ile diğer basım unsurlarının üretilmesi (klişecilik vb.) ile mizanpaj, dizgi, tabaka yapım hizmetleri, gravür baskı için silindirlerin kazınması veya asitle aşındırılması vb. hizmetler

Diğer

Diğer
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia