Firma BAYBERK ELEKTRİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Kat A BLOK - MAVİ AVLU - KAT : 5 - NO : 473
Adres Kodu 2266043997
Giriş Katı 5
Telefon 0212 221 78 74
Fax 0212 221 78 75
Web www.bayberkelektrik.com
Sosyal Ağ Sayfaları
Anahtar Kelimeler
Firmamız elektrik sektöründe hizmet vermektedir. Viko, Siemens, Legrand, Mutlusan,Entes, Schneider, Öznur, Hes, Prsymian, Nexans gibi markaların ürünlerinin satışını ve pazarlamasını yapmaktadır.

Şirketimiz gerek personelimizin daha eğitimli olması, gerekse siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla satışlarımıza, müşterilerine kalite ve güvenilir hizmeti vermeye devam etmektedir. Bayberk Elektrik , Elektrik Şalt ürünlerinin yanı sıra kablo, aydınlatma, otomasyon, O.G. malzemelerinin de teminini ve satışını yapmaktadır.

Bayberk Elektrik adı, kaliteli, güvenilir, sınırsıza yakın hizmet veren, satış öncesi ve satış sonrası işbirliği yapmaya gayret eden, müşteri odaklı müşteriye daha yakın olabilmek amacıyla, gelişime, değişime ve şubeleşerek açık bir firma olarak duyurmak ve göstermektedir.

Vizyonumuz, Deneyimli kadromuz, pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlere taleplerinize uygun, zamanında, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak.

Şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.
0212 221 78 74 (pbx)
info@bayberkelektrik.com
Firma Sahibi Ömür Baybuğa
Firma Yapısı LİMİTED ŞİRKET
Kuruluş Yılı 07-07-2017
Ticari Şekli TOPTANCI
Ticari Sicil No 90704/5
Vergi Dairesi Şişli
Vergi No 151 045 1331

ELEKTRİK EKİPMANLARI

Bina ve bina dışı yapıların (ulaşım için aydınlatma ve sinyalizasyon sistemleri hariç) elektrik tesisatı, kablolu televizyon ve bilgisayar ağı tesisatı ile konut tipi antenler (uydu antenleri dahil), elektrikli güneş enerjisi kolektörleri, elektrik sayaçları, yangın ve hırsızlık alarm sistemleri vb. kurulumu
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia