Başkan`dan


PERPA, Global Dünya Ticaretinin Önemli Bir Aktörü Olacak...

PERPA bugün yüzde 95’e varan doluluğu, 4.707 işyeri, 20.000 çalışanı ve günlük 40.000 üzerindeki insan trafiğiyle, Türkiye’de modern şehirciliğe yapılmış en büyük katkı konumunda.

Bugün en büyük hedefimiz, PERPA’yı "Global Dünya Ticaretinin" bir parçası haline getirmektir. PERPA'yı sosyal yönden kuvvetli ve yaşanabilir bir büyük dünya mekânı haline getirmektir.

Perpa Ticaret Merkezi Kat Malikleri Yöneticiliği, modern yönetim anlayışı, hedefleri ve güçlü vizyonuyla, ticaret merkezimizi geliştirmek için adımlar atıyor. PERPA modern yönetimi ve bu özellikleri ile 21 yıl önce başladığı serüvene bugün modern bir yönetim, hedef ve vizyonuyla daha güçlü ve dinamik olarak devam etmektedir.

MİSYONUMUZ, PERPA Ticaret Merkezini "Global Dünya Ticaretinin" bir parçası haline getirmektir.

VİZYONUMUZ, PERPA'da 21 yılda yapısal anlamda ulaştığımız büyüklüğü destekleyen modern yönetim sistemimizi günün gereklerine bağlı olarak geliştirmek, geleceği bugünden planlayarak oluşabileceğini düşündüğümüz problem ve belirsizliklere önceden tedbirler alarak PERPA'yı sosyal yönden kuvvetli ve yaşanabilir bir büyük dünya mekânı haline getirmektir.

PERPA, liderlik kalitesi oturmuş, yönetim kalitesi sürekli gelişen, insan kalitesi eğitimlerle geliştirilen, sistem kalitesi yeniliklerle artırılan, donanım kalitesini yatırımlarla yenileyen bir markaya dönüşmüştür.

PERPA gerçekleştirdiği bütün hizmetleri zamanında ve güvenilir bir şekilde yapabilecek bir organizasyon başarısına ulaşmıştır. PERPA'da yaşayan veya müşteri olarak bulunan ziyaretçilerimizin isteklerine uygun cevap verme ya da uygun hizmet verebilecek bütün potansiyeli yaratabilmiştir. Hizmetlerin yapılmasında kaliteli eleman istihdam etmektedir. Yapılan bu faaliyetler ve çalışmalarla hedefimiz PERPA'da yaşamanın bir ayrıcalık sayılacağı günlere ulaşmaktır.

PERPA çevresine yaptığı ekonomik katkıların yanı sıra aynı zamanda kültürel ve sosyal bir merkez olarak anılacak ve toplumsal yaşamda yerini alacaktır.

PERPA'lılık kimliği modern, çözümcü, hoşgörülü, güvenilir, kalite ve düzgün hizmet bilincini ticaret ve yaşam kültürü olarak benimsemiş insanlarımızın gurur duyacağı bir kimliğe dönüşecektir.