PERPA 20 YILDIR MEDYANIN İLGİ ALANINDA YER ALAN BİR MODERNLEŞME ÖYKÜSÜ


 PERPA 20 YILDIR MEDYANIN İLGİ ALANİNDA YER ALAN BİR MODERNLEŞME ÖYKÜSÜ
Perşembe pazarinin boşaltilarak o bölgeye ait sorunlarin çözüm bulmasiyla o bölgede bulunan esnaf ve tüccarlar hem modern bir iş merkezine kavuştu hem de çevre açisindan önemli bir rahatlama yaratti. Bu projenin baska örneklerde görünmeyen bir şekilde hizli ve kaliteli bir biçimde çözülmesi sorunun değil çözümün merkezi olmasi topluma örnek olmuş ve başka projelere öncülük yapmiştir.

 

BASINDA ve TV'DE PERPA

Perşembe pazarinin boşaltilarak o bölgeye ait sorunlarin çözüm bulmasiyla o bölgede bulunan esnaf ve tüccarlar hem modern bir iş merkezine kavuştu hem de çevre açisindan önemli bir rahatlama yaratti. Bu projenin baska örneklerde görünmeyen bir şekilde hizli ve kaliteli bir biçimde çözülmesi sorunun değil çözümün merkezi olmasi topluma örnek olmuş ve başka projelere öncülük yapmiştir.

MİLYONLARCA DOLARLIK BÜTÇE

Bir kurum açisindan kurumsal iletisimde bütünü yakalamak, bazen yillara ve milyonlarca dolara mal olabilir. Bunun için doğru bir strateji, iyi bir ekibe yapilacak yatirimda göz önünde tutulmalidir. PERPA yönetiminin en büyük başarisi kişisel ilişkilerini kullanarak PERPA'nin doğru zamanda ve dogru medyalarda yer almasini sağlayacak ilişkiler içinde bulunmasidir.

 

 

 

MİLYONLARCA DOLARLIK BÜTÇE

PERPA bu özellikleri ile 20 yildir insana yatirim yapan, kurumsal gelişimde iletişime ve tanitima önem veren bir merkez olma özelliğini göstermiştir. Gelecekte de kurumsal iletişimdeki gelişmelerin ön planda olduğu bir sosyal sorumluluk projesi olarak degerlendirdiğimiz PERPA'yi “Global Dünya Ticaretiyle Bütünleştirmek” hedefine yoğunlasacagimizi açiklamaktan gurur duyuyoruz.

 PERPA GELECEK 10 YILDA GLOBAL DÜNYA TİCARETİYLE BÜTÜNLEŞECEK
Var olan bir değeri ancak her açidan inceledigimiz zaman bir sonuca ulaşabiliriz. Bir binanin değerini belirleyen belli başli seyler sizce nedir? Büyüklüğü, yerleşim yeri, barindirdigi insan sayisi veya ekonomik islevi. PERPA saydigimiz tüm özellikleri bünyesinde barindiran bir dev.
 PERPA ÖRNEK BİR YÖNETİM VE İŞBİRLİGİ MODELİ
PERPA, Liderlik kalitesi oturmuş, Yönetim kalitesi sürekli gelişen, insan kalitesi eğitimlerle geliştirilen, Sistem kalitesi yeniliklerle artirilan, donanim kalitesini yatirimlarla yenileyen bir markaya dönüşmüştür. PERPA gerçekleştirdiği bütün hizmetleri zamaninda ve güvenilir bir şekilde yapabilecek bir organizasyon başarisina ulaşmiştir. PERPA'da yasayan veya müşteri olarak bulunan ziyaretçilerimizin isteklerine uygun cevap verme ya da uygun hizmet verebilecek bütün potansiyeli yaratabilmiştir. Hizmetlerin yapilmasinda kaliteli eleman istihdam etmektedir. PERPA personeli müşterilere ve PERPA'lilara nazik ve saygili davranmakta ve ilgisini üst düzeyde tutabilmektedir. PERPA'da istihdam edilen elemanlarin dürüstlügü ve kredibilitesi en üst düzeydedir. PERPA'da yapilan hizmetlere güven oluşmuştur; Herkes hizmetlere ve personele kolayca ulaşabilmektedir. Herkesin anlayacaği dilden konuşmakta ve onlari her durumda dinlemekteyiz. PERPA'da yaşayanlari ve ihtiyaçlarini tanimaya çalisiyoruz potansiyelimizi ve gelecek hedeflerimizi buna göre belirliyoruz.

SİVİL TOPLUM PROJELERİ

PERPA, ülke ekonomisine yaptigi katkilarin yani sira sosyal sorumluluk projelerinin, sanat ve kültürel faaliyetlerin aranan bir markasi haline gelmiştir. Gerek bünyesinde gerçekleştirdigi etkinlikler gerekse de proje destekleriyle üzerine düşen yükümlülügü yerine getirmektedir. Eskiden yalnizca sivil toplum örgütlerinin görevi olarak görülen insanlara/ halka karşi sorumluluk ve toplumsal sorunlar için çözüm geliştirme, artik kar amaçli isletmelerin, kobilerin ve çok ortakli kurumlarin da dikkat etmesi
ve önem vermesi gerekenler arasinda yer aliyor.

PERPA KENTIN ÖNEMLI BİR PARÇASI

Perşembe pazarinin boşaltilarak o bölgeye ait sorunlarin çözüm bulmasiyla o bölgede bulunan esnaf ve tüccarlar hem modern bir is merkezine kavustu hem de çevre açisindan önemli bir rahatlama yaratti. Bu projenin baska örneklerde görünmeyen bir sekilde hizli ve kaliteli bir biçimde çözülmesi sorunun degil çözümün merkezi olmasi topluma örnek olmuş ve başka projelere öncülük yapmiştir.

 

PERPA DEV BİR MARKA

Sürekli gelişim ve değişim gösteren dünyamizda insanlarin beklentileri, istekleri, amaçlari ve anlayişlari degişmektedir. Gerekleri yerine getirilmiş ve altyapisi tamamlanmiş PERPA markasini gelecegin en güçlü markalarindan biri haline getirmek hepimizin görevi olduguna inanan yönetimimiz önümüzdeki dönemi “PERPA için
Gelecege Çağri” olarak adlandirmaktayiz. Hepinizi bu kutsal görevde PERPA'nin geleceğin en büyük hizmet markasi olacaği günleri bir arada görmek istegimizi samimiyetle ilan ediyoruz. Hepinize tesekkür ederiz.