BALKAN TİCARET FUARI 2017/PRİŞTİNE


Perpa yönetim kurulumuzun iş birliği ve tanıtım toplantısı düzenlenecektir.   

            Toplantı sonrası üyelerimize ziyaretler gerçekleştirilecektir.

Kosova’da ticaret imkanları ve Kosova’da gerçekleştirilecek olan ITF BALKAN 2017 TİCARET FUARI hakkında istişarelerde bulunulacak olup siz değerli üyelerimize

fuar hakkında bilgiler alabilmeniz için aşağıda yer alan fuar duyurusu ile birlikte ekte yer alan fuar kataloğunu paylaşmaktayız

Konu hakkında detaylı bilgi için fuar yetkilisi firma ile iletişim sağlayabilirsiniz .

 

DUYURU!!

Sn YETKİLİ;

15 - 18 Haziran tarihinde Kosova'da düzenlenecek olan Balkan Ticaret Fuarı'nda 

sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. 

 

12 Ülke, 140 Milyon İnsan, 1.4 Milyon km2, 1 Fuar. Balkanların yeni ticari hamlesi ITFBALKAN 2017 ile yapılıyor.

Türk sanayici, işadamı ve üreticileri ile Balkan ülkeleri girişimcilerini bir araya getirmeyi hedefleyen, karşılıklı ticari işbirliğini geliştirmeyi amaçlayan ITFBALKAN 2017 Uluslararası Ticaret Fuarı 15-18 Haziran 2017 tarihleri arasında Priştina Uluslararası  Fuar Merkezi Kosova’da gerçekleştiriliyor.

 

Fuarın katılımcı portföyünü Türkiye’deki işletme ve firmaların oluşturmasını hedefleyen ITFBALKAN 2017 nin, ziyaretçi portföyünü ise 12 Balkan ülkesinin girişimcileri, işadamları, ithalatçıları ve ihracatçıları oluşturuyor. ITFBALKAN 2017, Türkiye ile 11 Balkan ülkesi arasındaki mevcut ticaret hacminin arttırılmasını odaklıyor. Başta Kosova Ekonomi Odasının ve diğer Kosova ticaret odaları, iş odaları, sivil toplum örgütleri ile Balkan ülkelerinin (Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan, Bosna Hersek, Karadağ, Arnavutluk, Makedonya, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan )  Ekonomi ve Ticaret odaları, sivil toplum örgütlerinin desteklediği ITFBALKAN 2017, Priştina Uluslararası Fuar Merkezi’nde 5000m2 kapalı alanda gerçekleştiriliyor. Bir salonu VIP görüşmeler için ayrılacak olan fuar alanında, ihracat-ithalat, işbirliği, distribitörlük, franchise imkanı oluşturulması planlanıyor.

 

ITFBALKAN 2017 ile Ülkeler arası yeni iş bağlantılarının oluşturulması global alanda ve Balkan ülkelerinde Türk endüstrisinin ve sektörlerinin daha da güçlendirilmesi hedefleniyor. Fuar ile Balkan Ülkelerinin ana ihracat pazarı haline dönüştürülmesi planlanıyor.

 

Türkiye Cumhuriyeti ile başta Kosova olmak üzere bir çok Balkan ülkesinin Serbest Ticaret Anlaşma politikası yürütüyor olması, Türk yatırımcı, üretici ve sanayici için coğrafyayı cazip hale getiriyor. ITFBALKAN 2017 nin  özellikle ithalatçıların, İhracatçıların Balkan coğrafyasına açılmaları Balkan ülkelerinde alternatif ticari kazanımlar edinmeleri ve bölgede yatırım yapabilmeleri açısından önemli bir kapı aralaması öngörülüyor. Bu doğrultuda organize edilen fuarda 4 gün boyunca devam edecek etkinliklerin yanısıra, yerel ve ulusal katılımcılar ile Türk üreticilerinin ticari paylaşımlarını arttırmaya yönelik fiziki ortamı oluşturulması adına da ciddi yatırımlar yapılıyor.

 

ITFBALKAN 2017 de,  işletmelerin  katılımları işlerine ve vizyonlarına güç katmaları için  destek ve yardımlarınızı bekliyoruz,  aşağıdaki iletişim adreslerinden bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

Fuar Adı                           : ITFBALKAN 2017 Uluslararası Ticaret Fuarı

Fuar Tarihi                       : 15-18 Haziran 2017

Fuar Yeri                          : Priştina Uluslararası Fuar Merkezi

Ev sahibi Ülke                 : Priştina / KOSOVA

Fuar Sektör                     : Genel Ticaret

Fuar Alanı                        : 5000m2 kapalı + 1500m2 açık

Fuar Katılımı                   : 200 stand

Fuar Ziyaretçisi               : 12 Balkan Ülkesi İşadamları

Fuar Yayını                      : www.itfbalkan.com

Fuar Organizatörü         : SLC KS L.L.C – Kosova

 

 

 

Saygılarımızla / Best Regards

 

Yelda YILMAZ

SLC Group International Services

+90 533 030 42 91

yeldayilmaz@slcgroup.com.tr

www.slcgroup.com.tr / www.itfbalkan.com

facebook.com/balkanitf

 

 

 


#. Dosya Adı Boyut  
4 KATALOG 1.51 MB download