PERPA TOWERS


PERPA TOWERS YATIRIMCILARINI BEKLİYOR...

İstanbul'un farklı semt ve bölgelerine dağılan AVM, otel, kongre turizmi ve rezidans gibi farklı imkanlar şehrin merkezinde bir araya geliyor. "Tek ve hepsi bir arada" özelliğiyle "bir ilk" olacak olan Perpa Towers ihalesi için son teklif tarih 15 Mart 2010. 1988 yılında inşaatı bitirilen Perpa Ticaret Merkezi geçen 20 yıl zarfında, farklı sektörlerden birçok firmanın bir araya gelmesiyle modern bir ticaret merkezi haline gelmiştir. 45.000 metrekare alan üzerine kurulan Perpa Ticaret Merkezi, toplam 669.000 metrekarelik kapalı alanı ile dünyanın en büyük monoblok binalarından biri halindedir.

Yüksek ekonomik potansiyeliyle birlikte, modern ve sosyal bir yaşam merkezi haline gelmiş olan Perpa Ticaret Merkezi, mevcut 4.700 firma ve 22.000 çalışanının yanı sıra, kuzey kısmına inşa edilecek 40'ar katlı dört kuleli Perpa Towers ile ciddi bir dönüşüm geçirecek. Her biri 40'ar kattan oluşacak 4 adet kule; alışveriş merkezi, otel, işyeri ve rezidans gibi birbirinden farklı projeleri tek çatı altında toplayacak. Mevcut Perpa'nın kuzeyine inşa edilecek bu görkemli kulelere ek olarak, güney kısmında da toplam alanı 100 bin metrekareyi aşan eğitim, kültür ve spor alanları, sosyal tesis ve ticari otopark yapılacak.

Bu büyük projenin geliştirilmesi ve inşaatı için aranan yatırımcı ise ihale usulüyle belirlenecek. Kapalı teklif ve pazarlık usulü ile kat karşılığı ihale edilecek proje, özellikle kriz döneminde ciddi atılım yapmak isteyen yatırımcıların ilgisini çekiyor. Perpa Towers, İstanbul'da bugüne kadar yapılan benzeri projelerin neredeyse tamamından daha avantajlı bir konumda. Özellikle lokasyonu açısından benzersiz üstünlüklere sahip. E5 ve TEM'in kesişme noktasında bulunan Perpa Towers her iki köprüye, havaalanına ve şehrin merkezi noktalarına da benzersiz bir yakınlığa sahip.

Mimari projesi Hakan Kıran Mimarlık tarafından yapılan Perpa Towers aynı zamanda İstanbul'un farklı semt ve bölgelerine dağılan AVM, otel, kongre turizmi ve rezidans gibi farklı imkanları şehrin merkezinde ve tek kompleks içinde bir araya getirecek ilk proje olma özelliğine sahip.

Bilgi ve iletişim:

Ayrıntılı Proje Dosyası İçin Lütfen Bu Linke Tıklayınız!

Ayrıntılı Sunum Dosyası İçin Lütfen Bu Linke Tıklayınız!

Adres: Perpa Ticaret Merkezi Yönetim Merkezi Kat: 13 No: 2508 34384 Şişli - Okmeydanı / İST.

Tel: + 90 212 221 13 40