EMLAK VERGİSİ BORÇLARINIZI FAİZSİZ KAPATIN SON GÜN 31 OCAK 2021!

ARI BİLGİSAYAR YAZILIM DONANIM SAN. LTD. ŞTİ.

Arı Bilgisayar, teknolojik ürün ve hizmetlerinin, tüketici ve müşterilere etkin, verimli ve ekonomik fiyatlarla sunulması için kurulmuş bir şirkettir.

1995 yılında ENTERCOM Bilgisayar Hizmetleri olarak PERPA ‘da faaliyete başlayan şirketimiz, 1996 yılında Arı Bilgisayar Donanım Yazılım ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. adını aldı. 1995 yılından 2004 yılına kadar Satış (A Blok No: 1563/1716) ve Teknik Servisi (A Blok No: 1715/1717) departmanları ile 11. katta hizmet sunmaktadır. Satış departmanı Ocak 2005’ten itibaren 8. kata (A Blok 842) taşınmış ve hizmetine burada devam etmektedir.

Arı Bilgisayar, 2002 yılından bu yana Türk Standartları Enstitüsü (TSE) “Hizmet Yeterlilik Şartlarını” yerine getirerek, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi sahibidir.

“Arı Bilgisayar” ismi, patent enstitüsünde tescilli olup, bilişim sektöründe sadece firmamıza aittir.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz, küreselleşen ve küçülen dünyada; hem farklılaşan taleplere hem de büyüyen ihtiyaçlara, hızlı ve ekonomik fiyatlarla hizmet vermektir.

Misyonumuz, ürün ve hizmetlerde maksimum verimliliği sağlamak ve her an müşterilerimizin yayında olmaktır.

Sektörler

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

 • Bilgisayar, yazılım, elektronik ve telekomünikasyon donanımlarının ve diğer büro ekipmanlarının bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar

TRAFİK MÜŞAVİRLİĞİ

 • Ticari radyo, televizyon ve telekomünikasyon ekipmanları, sinema filmi yapım ekipmanları, telefon, faks makinesi, çağrı cihazı ve hücresel telefonların operatörsüz olarak kiralanması veya leasingi (kişisel ve ev eşyası olan TV, radyo, kameralar hariç)

MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

 • Diğer projelere yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (telekomünikasyon ve yayıncılık projeleri, doğalgaz ve buhar dağıtım projeleri ve diğerleri ile inşaat projelerinin yönetimi dahil))

ALTYAPI İNŞAATI

 • Uzun mesafe telekomünikasyon (iletişim) hatlarının inşaatı (uzun mesafe yer üstü/altı veya deniz altı telekomünikasyon iletim hatları)
 • Kentsel (kısa mesafe) telekomünikasyon (iletişim) hatlarının inşaatı (anten dahil iletim kuleleri ve trafo istasyonları ve yerel sınırlar içerisindeki dağıtım alt istasyonları vb.)

TELEKOMÜNİKASYON

 • Telekomünikasyon şebeke ve ağlarının bakım ve onarımı
 • Telekomünikasyon ekipman ve parçalarının toptan ticareti (telefon ve iletişim ekipmanları dahil)
 • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda telekomünikasyon teçhizatının perakende ticareti (telefon, cep telefonu, faks vb.)
 • Kablolu telekomünikasyon faaliyetleri (kablolu ağlar üzerinden internet erişiminin sağlanması hariç)
 • Kablosuz telekomünikasyon faaliyetleri (kablosuz ağlar üzerinden internet erişiminin sağlanması ve uydu üzerinden yapılanlar hariç)
 • Uydu üzerinden telekomünikasyon faaliyetleri
 • Telekomünikasyon uygulamalarına yönelik radar istasyonlarının işletilmesi
 • Telekomünikasyon hizmeti yeniden satıcılarının faaliyetleri
 • Bys. diğer telekomünikasyon faaliyetleri (uydudan izleme, iletişim telemetresi vb. uzmanlık gerektiren telekomünikasyon uygulamalarının sağlanması, çevrim içi internet erişimi sağlanması, VOIP sağlanması, vb.)
ARI BİLGİSAYAR YAZILIM DONANIM SAN. LTD. ŞTİ.
Telefon 90-212-2207030
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 7-8-9
Dükkan No : 842
Giriş Yapılan Kat : 8
Adres Kodu 2143048094
E-Posta a.ergun@aribilgisayar.com
Web http://www.aribilgisayar.com
Mesaj Gönder Kat Planı
1879 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder