82 Sektör 3249 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

AVTA ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD.ŞTİ

Profesyonel çözüm ortağınız AvtaProje, prestijli dünya markalarını sizlerle buluşturarak, proje fikrinizin doğuşundan tamamlanmasına kadar olan her süreçte hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla kurulmuştur.

Sürekli büyüyerek, gelişerek ve kendini yenileyerek en küçük ayrıntısına kadar planlanmış, kusursuz projelere imza atmak AvtaProje’nin tek hedefidir. Görüntü, ses, ışık, bina elektroniği sistemleriyle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş ürün yelpazesine sahip AvtaProje, görsel ve işitsel sistem tasarımı ve  entegrasyonu konularında deneyimli uzman ekibi ile siz değerli müşterilerinin 7/24 yanında olmayı misyon edinmiştir.

Avta Proje, deneyim ve gücünü aynı grubun firmalarından olan Avta Teknoloji’den almaktadır. 2008 yılında kurulan Avta Teknoloji’nin faaliyet konularını profesyonel ses, ışık, görüntü, güvenlik sistemleri ve sistem ürünleri oluşturmaktadır.  Geniş ürün yelpazesi ile yılların deneyimini projelerine yansıtan AvtaTeknoloji, online satış sitesi olarak hizmet veren projeksiyon.com ile uzun zamandır pazarın güçlü oyuncuları arasında yerini almaktadır.

SEKTÖRLER

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda evde kullanım amaçlı elektrik tesisat malzemesi perakende ticareti (transformatör, sigorta, röle, pil ve batarya, elektrik akümülatörü, koaksiyel kablo, elektrik iletkenleri, anahtar, duy, bys. fiş, priz, vb.)
AVTA ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD.ŞTİ
Telefon 0212 210 89 90
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 4-5
Dükkan No : 119
Giriş Yapılan Kat : 5
Adres Kodu 2673430415
E-Posta info@avtateknoloji.com.tr
Web http://www.avtateknoloji.com.tr
Mesaj Gönder Kat Planı
303 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder