82 Sektör 4474 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

GÜVENTEK GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.

GÜVENLİK ; ancak amacına uygun ve doğru tasarlanmış bir sistem ve organizasyon ile sağlanabilir. İyi bir güvenlik sistemi oluşturmadan önce var olan risklerle birlikte, gelecekte oluşması muhtemel risklerin de bir arada değerlendirilmesi gerekir.

Toplumumuzun gelişmesi ve büyümesi ile birlikte gelen sorunlar zincirinin bir bölümü yaşamımızın her aşamasında, özellikle içinde bulunduğumuz dönemde can ve mal güvenliğimizi büyük bir tehdit altında tutmaktadır. Burada bizlere düşen görev; bu tehditleri insan unsurunu eğitimli hale getirerek ve teknolojinin sağladığı imkanları kullanarak saf dışı bırakmak olacaktır.

Arzu edildiği takdirde tesis ; ALARM ve İKAZ SİSTEMİ ile tarafımızdan teçhiz edilebilir.Tesis etrafında mevcut tel örgü parmaklık, duvar gibi engeller ile mevcut iç ve dış aydınlatmadaki (varsa) ve hatalı teçhizlerin düzeltilmesi bir plan dahilinde önerilir, kabulü halinde düzeltilir veya yeniden teçhiz edilir.

Yukarıda sıralamaya çalıştığımız (GÜVENLİK HİZMET ORGANİZASYONU) yetkili GÜVENTEK görevlisinin tesiste yapacağı ön keşif konusunda idarenin genel ve özel ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde projelendirilerek teklif ve önerilerle birlikte idareye sunulur.

Güvenliğin; önce bir “GÜVENİRLİK” konusu olduğu temel inancında olan ve “ASLA İHMALE GELMEZ” konsepti ile GÜVENTEK sizlere de hizmet vermekten onur duyacaktır.

SEKTÖRLER

PERAKENDE TİCARET

  • Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret

KÜLTÜR VE SPOR

  • İnternet kafelerin faaliyetleri

KARA TAŞITLARI, YEDEK PARÇALARI VE EKİPMANLARI

  • Motorlu kara taşıtlarının parça ve aksesuarlarının diğer perakende ticareti (uzmanlaşmamış olanlar ile internet, posta, tezgah, pazar vb. yoluyla yapılanlar) (motosiklet parça ve aksesuarları hariç)
  • Motosikletler, motorlu bisikletler ve bunların parça ve aksesuarlarının diğer perakende ticareti (uzmanlaşmamış olanlar ile internet, posta, tezgah, pazar vb. yoluyla yapılanlar)

MOTORLU TAŞIT SATIŞ VE SERVİSİ

  • Otomobil ve hafif motorlu kara taşıtlarının diğer perakende ticareti (ambulans ve minibüs benzeri motorlu yolcu taşıtları dahil (3,5 tondan daha az)) (aracılar ile internet, TV. Vb. Üzerinden ticaret dahil)

TELEKOMÜNİKASYON

  • Kablolu telekomünikasyon faaliyetleri (kablolu ağlar üzerinden internet erişiminin sağlanması hariç)
  • Kablolu ağlar üzerinden internet erişiminin sağlanması
  • Kablosuz telekomünikasyon faaliyetleri (kablosuz ağlar üzerinden internet erişiminin sağlanması ve uydu üzerinden yapılanlar hariç)
  • Kablosuz ağlar üzerinden internet erişiminin sağlanması
  • Bys. diğer telekomünikasyon faaliyetleri (uydudan izleme, iletişim telemetresi vb. uzmanlık gerektiren telekomünikasyon uygulamalarının sağlanması, çevrim içi internet erişimi sağlanması, VOIP sağlanması, vb.)
GÜVENTEK GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.
Telefon 90-212-2209484
Blok B
Hat
SARI AVLU
Kat 5
Dükkan No 582
Giriş Yapılan Kat 11
Adres Kodu 1705963229
E-Posta info@guventek.com
Mesaj Gönder Kat Planı
171 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder