ONGUN SİGORTA ARAÇ. HİZM. LTD. ŞTİ.

Ongun Sigorta 2001 yılında kurulmuş olup, sektörün önde gelen şirketleri "AXA SİGORTA A.Ş.", "GÜNEŞ SİGORTA A.Ş.", "ANADOLU SİGORTA A.Ş." ve "AK SİGORTA A.Ş." nin yetkili acentesidir.

İlk olarak elementer branşta faaliyetine başlamış olan acentemiz 2002 yılında "Sağlık Sigortaları" 'nda da yetkisini alarak , siz değerli müşterilerimize tüm branşlarda hizmet verebilme yetkisine sahip olmuştur.

Bu sene 10. yaşını kutlayan "ONGUN SİGORTA" göstermiş olduğunuz güvene layık olabilmek için kendi ile daima yarış içindedir. Günümüzde yaygın bir şekilde kullanmakta olduğumuz interneti, sizlerin hizmetine farklı bir anlayışla sunmuş bulunmaktayız.

Öğrenmek istediklerinizi merak ettikleriniz veya fiyat almak istiyorsanız Müşteri temsilcimiz ile iletişim kurarak sigorta ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap bulabilirsiniz.

Amacımız size en hızlı ve en iyi hizmeti verebilmektir. Dün bunun için çalışıyorduk, bugün bunun için çalışıyoruz, yarın yine bunun için çalışacağız.ONGUN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

 

 

Sektörler

SİGORTACILIK

  • Sigorta acentelerinin ve aracılarının faaliyetleri
Telefon 90-212-2103978
Blok B
Hat
MAVİ AVLU
Kat 11
Dükkan No : 1980
Giriş Yapılan Kat : 11
Adres Kodu 2011053051
E-Posta info@ongunsigorta.com
Web http://www.ongunsigorta.com
Mesaj Gönder Kat Planı
2026 ziyaret edildi.
Güncelleme Tarihi : 01.10.2020

Mesaj Gonder