EMLAK VERGİSİ BORÇLARINIZI FAİZSİZ KAPATIN SON GÜN 31 OCAK 2021!

pie tasarım & uygulama fuar stand hizmetleri

2010 Yılında kurulan Pie Tasarım, Uluslararası ticaret deneyimli olan,  Türkiye ve dış ülkelerde müşterilerine daha çeşitli yelpazede  3D Hizmetleri ve Uygulama sunar. Prensipleri Hizmet & Kaliteye dayanır.

Yüksek kalitede görüntüler üretmek için gerekli tüm yazılımları olan, projenin her aşamasında, tasarımın üç boyutlu olarak farklı görüş açılarıyla görülebilmesine, projenin sahiplerine sunulmasına ve görsel olarak  değerlendirilmesine olanak verir ve bunun yanı sıra titizlikle uygulamalarını  gerçekleştirir. Profesyonel 3D tasarımları ve uygulamalarıyla firmaların ve şirketlerin büyümesin de yardımcı olur.

PİE TASARIM globalleşen dünyada, alışılagelmiş sistemlerden uzak, ulusal  piyasa şartlarını dikkate alarak,müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.

PİE vizyonunu , uygun fiyat , dikkat çekici hizmet ,müşteri memnuniyeti ve   sürekliliğini ilke edinerek belirlemekte ve bu çerçevede çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmektedir.

 

Sektörler

BİJUTERİ, OYUNCAK VE HEDİYELİK EŞYA

 • Başka yerde sınıflandırılmamış diğer kişisel ve ev eşyalarının bakım ve onarımı (kitap, aydınlatma eşyaları, oyuncak, vb. onarımı ile kimlik kartlarının plastikle kaplanması dahil)

CAM VE CAM ÜRÜNLERİ

 • Lamba ve aydınlatma teçhizatının, ışıklı işaretlerin, isim tabelalarının vb.nin cam parçalarının imalatı (cam tabelaların imalatı dahil)

İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ

 • Gösteri, kongre, konferans, ticari fuar, vb. etkinliklerin organizasyonu faaliyetleri

KARA TAŞITLARI, YEDEK PARÇALARI VE EKİPMANLARI

 • Bisikletler için elektrikli veya pille çalışan aydınlatma veya işaret cihazlarının imalatı (bisiklet dinamoları dahil)

ELEKTRİK EKİPMANLARI

 • Bina ve bina dışı yapıların (ulaşım için aydınlatma ve sinyalizasyon sistemleri hariç) elektrik tesisatı, kablolu televizyon ve bilgisayar ağı tesisatı ile konut tipi antenler (uydu antenleri dahil), elektrikli güneş enerjisi kolektörleri, elektrik sayaçları, yangın ve hırsızlık alarm sistemleri vb. kurulumu
 • Karayolları, demiryolları ve diğer raylı yolların, liman ve havaalanlarının aydınlatma ve sinyalizasyon sistemlerinin tesisatı (havaalanı pisti aydınlatmasının tesisatı dahil)

AYDINLATMA

 • Hava ve motorlu kara taşıtları için monoblok far üniteleri, kara, hava ve deniz taşıtları için elektrikli aydınlatma donanımları veya görsel sinyalizasyon ekipmanları imalatı (polis araçları, ambulans vb. araçların dış ikaz lambaları dahil)
 • Avize, aplik ve diğer elektrikli aydınlatma armatürleri, sahne, fotoğraf veya sinema stüdyoları için projektörler ve spot ışıkları, elektrikli masa lambaları, çalışma lambaları, abajur vb. lambaların imalatı (süsleme için ışıklandırma setleri dahil)
 • Sokak aydınlatma donanımlarının imalatı (trafik ışıkları hariç)
 • Pil, akümülatör veya manyeto ile çalışan portatif elektrik lambaları ve elektriksiz lambalar ile el feneri, gaz ve lüks lambası vb. aydınlatma armatürlerinin imalatı (taşıtlar için olanlar hariç)
 • Bys diğer lamba ve aydınlatma armatürleri ile lambaların, aydınlatma armatürü ve benzerlerinin aksam ve parçalarının imalatı (cam veya plastikten olanlar hariç)
 • Aydınlatma ekipmanlarının toptan ticareti (avize, abajur, vb.)
 • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda aydınlatma teçhizatı perakende ticareti (lambalar, aydınlatma armatürleri, avize, abajur, ışıklı tabela, portatif elektrik lambaları vb.) (elektrik malzemeleri hariç)

PLASTİK VE KAUÇUK

 • Plastik başlık (koruma amaçlı olanlar hariç), izolasyon bağlantı parçaları ile lambaların, aydınlatma ekipmanlarının, ışıklı tabelaların, vb.nin başka yerde sınıflandırılmamış plastik kısımlarının imalatı
pie tasarım & uygulama fuar stand hizmetleri
Telefon 90-212-2220723
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 12
Dükkan No : 1770
Giriş Yapılan Kat : 12
Adres Kodu 2479636876
E-Posta info@pietasarim.com
Web http://www.pietasarim.com
Mesaj Gönder Kat Planı
953 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder