ARK METAL MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz 2000 yılında hırdavat, iş güvenliği ve teknik malzemeleri satışı üzerine kurulmuştur.

Aynı zamanda çeşitli bayilikler olarak faaliyet alanını genişletmiştir.

Bünyesine her geçen gün yeni ürünler katan firmamız Aynı zamanda çeşitli bayilikler olarak faaliyet alanını genişletmiştir.

Firmamız Binlerce ürün çeşidi ile 2000 yılından  buyana  sektörün öncüsüdür

Misyonumuz;
Yüksek standartlı, kaliteli ürünler vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Vizyonumuz;
Müşteri istekleri ve değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ürünlerini sürekli geliştirerek müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Kalite Politikası;
Ürünlerimizin dünyaya hitap edebilecek kalitede olması, pazar payımızı artırarak dünya çapında aranılan bir marka olmak temel amacımızdır. Bu amacımızı gerçekleştirmek için personelimizin uzmanlık, bilgi ve bilinç düzeyini artırmak daha verimli çalışarak maliyetlerimizi düşürmek, tedarikçilerimizle ilişkilerimizi kalite sistemimiz doğrultusunda düzenlemek, kalite ve rekabet edebilir ürünlerimizle satışlarımızı artırmak ana hedefimizdir.

Kalite günümüzde müşteri tarafından tarif edildiğinden müşterilerimizin taleplerini doğru ve pozitif yönde değerlendirerek, mamullerimizin müşteri isteklerine tam uyumlu olması için hepimiz kalite sistemimiz içinde gerekli çabayı göstereceğiz. Belirttiğimiz amaç ve hedeflerimizi yerine getirerek kalite sistemimizin etkinliğini, sürekliliğini ve sürekli iyileştirmesini sağlayacağız. bu bizim tüm müşterilerimize sözümüzdür.

Sektörler

BİJUTERİ, OYUNCAK VE HEDİYELİK EŞYA

  • Topraktan güveç, çanak, çömlek, küp, vazo, vb. eşyalar ile topraktan heykel vb. süs ve dekoratif eşya imalatı (porselen ve çiniden olanlar ile malların ambalajlanması ve taşınması için olanlar hariç)

İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ

  • Laboratuvar, hijyen veya eczacılık ile ilgili cam eşyalar ile cam ampullerin (serum ampulleri) imalatı (ambalajlama ve taşımada kullanılanlar hariç)

İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ

  • Tehlikesiz ürünleri paketleme faaliyetleri (bir ücret veya sözleşme temelinde yiyecek, içecek dahil sıvıların şişelenmesi, katı maddelerin paketlenmesi, etiketleme, damgalama, marka basma, paket ambalajlama, vb.)
  • Tehlikeli ürünleri paketleme faaliyetleri (bir ücret veya sözleşme temelinde sıvıların şişelenmesi, katı maddelerin paketlenmesi, etiketleme, damgalama, marka basma, paket ambalajlama, vb.)

TOPRAK ÜRÜNLERİ

  • Tarımsal amaçlı olanlar ile malların taşınması ya da ambalajlanması için kullanılan seramik ürünlerin imalatı (seramik çömlekler, kavanozlar, vb. ile yalaklar, tekneler vb.)

MAKİNA VE EKİPMANLARI

  • Doldurma, paketleme ve ambalajlama makinelerinin imalatı (doldurma, kapatma, mühürleme, kapsülleme veya etiketleme ve içecekleri gazlandırma vb. için makineler)

PLASTİK VE KAUÇUK

  • Sanayide kullanım amaçlı plastik poşet, çanta, torba, çuval, vb. ambalaj malzemelerinin toptan ticareti

ORMAN ÜRÜNLERİ

  • Kutu, sandık, fıçı ve benzeri ahşap ambalaj malzeme imalatı
ARK METAL MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon 90-212-2229133
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 7-8
Dükkan No : 928
Giriş Yapılan Kat : 8
Adres Kodu 1591367048
E-Posta info@arkmetal.com.tr
Web http://www.arkmetal.com.tr/
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
687 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder