82 Sektör 4399 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

FEDERAL PAZARLAMA A.Ş - FEDERAL ELEKTRİK A.Ş.

Federal Şirketler Grubu elektrik malzeme imalatından mermere, aydınlatmadan, doğalgaza kadar farklı alanlarda faaliyet göstermektedir. Bünyesinde yaklaşık 1100 kişi çalışmaktadır. 500 büyük sanayi kuruluşu içinde olup, 4 kıtaya ihracat yapmaktadır. Federal ismi, hemen her lisanda okunuşu ve yazılışının aynı olması,kolay akılda kalması sebebiyle tercih edilmiştir. Dünyayı günü gününe iyi takip eden ve Ar-Ge’ ye büyük yatırım yapan grubun 100’ e yakın üründe Türkiye’ de ve Dünya’ da Endüstriyel Tasarım ve Patent tescilleribulunmaktadır.

SEKTÖRLER

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Elektrik devrelerinin anahtarlanması, korunması ile elektriğin kontrol ve dağıtımına özgü cihazların imalatı (sigorta, otomatik devre kesici, röle, yalıtım, devre ve yük ayırıcı anahtarlar, voltaj sınırlayıcı, dalga bastırıcı vb.)
  • Elektrik malzemeleri toptan ticareti (kablo, sigorta, duy, fiş, priz, ampul, elektrik anahtarı, devre kesici, şalter, röle, pil, batarya, vb.) (endüstriyel olanlar ile elektirikli makine, cihaz ve aletlerde kullanılanlar hariç)
FEDERAL PAZARLAMA A.Ş - FEDERAL ELEKTRİK A.Ş.
Telefon 0212 221 18 22 - 23
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 1-2-3
Dükkan No 37
Giriş Yapılan Kat 2
Adres Kodu 1776760868
E-Posta istanbul@federal.com.tr
Mesaj Gönder Kat Planı
255 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder