PERPA B Blok Hizmet Değerlendirme Anketimize Katıldınız mı?

KABELSAN KABLO SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.


1983 yılında kurulan "KABELSAN KABLO" bugün için 5000'in üzerinde kablo çeşidini üretmekte olup ISO 9001 ve TSEK Kalite belgelerine sahiptir.

Ürünlerinin çoğunluğunu yurt içinde pazarlayan şirketimiz KABELSAN Kablo, yeni yatırımlarıyla kapasitesini yükselterek, İngiltere, Dubai, İran ve Tanzanya'ya ihracat yapmaya başlamıştır. Hedefimiz, ihracatın üretim içindeki payın ve ihracat yapılan ülkelerin sayısını arttırmaktır.

Amacımız sloganımız olan "Mükemmel İletim" anlayışından hareketle ve uluslararası standartlara uygun kalitedeki ürün çeşidimize taleplerinize daha kısa zamanda ve daha uygun koşullarda cevap verebilmektir.

KABELSAN Kabloyu tercih eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

Saygı ve Sevgilerimizle

Sektörler

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Diğer elektronik ve elektrik telleri ve kablolarının imalatı (koaksiyel kablo ve diğer koaksiyel elektrik iletkenleri, yalıtılmış bobin telleri, izolasyonlu toprak su altı iletkenler, asetatlı ve silikonlu bakır iletkenler, vb.) (fiberoptik kablo hariç)

PLASTİK VE KAUÇUK

  • Kablolamada kullanılan gereçlerin imalatı (fiş, soket, baskılı, düğmeli vb. anahtar, priz, duy, plastikten elektrik boru ve kablo tablaları, makine ve cihazları izole edici plastik bağlantı parçaları, vb.) (elektronik bileşenlerde kullanılanlar hariç)
KABELSAN KABLO SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Telefon (0212) 222 48 09
Blok A
Hat
SARI AVLU
Kat 11
Dükkan No : 1691
Giriş Yapılan Kat : 11
Adres Kodu 2506035993
E-Posta kabelsan@kabelsan.com
Web http://www.kabelsan.com
Mesaj Gönder Kat Planı
1685 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder