82 Sektör 4405 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

VERA ELEKTRİK TAAHHÜT MÜH. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Vera Elektrik, sektörde edindiği 12 yıllık tecrübesiyle iki mühendis arkadaş Metin SANCAK ve İrfan DEMİROK tarafından Perpa’da kurulmuştur. Sektörde edindiği tecrübesiyle mühendislik, proje, danışmanlık ve taahhüt alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan en uygun çözümleri üreterek her koşulda kaliteden taviz vermeden işi zamanında ve hatasız olarak sonlandırmak; ekibimizin ve alt yapımızın gücünü artırarak donanımlı, ilkeli ve dürüst bir firma olarak bu güne değin kazandığımız güveni devam ettirerek müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır. 

Vera Elektrik, büyük ve önemli projelere imza atıp, faaliyetlerini sürdürdüğü alanlarda her zaman yenilikleri takip ederek ve sürekli gelişerek, teknik detaylarda hızlı, doğru ve ekonomik çözümler üreterek sektörde haklı bir takdir kazanmaya devam edecektir.

SEKTÖRLER

MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

  • Bina projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri

ALTYAPI İNŞAATI

  • Uzun mesafe elektrik hatlarının inşaatı (uzun mesafe yüksek gerilim elektirik iletim hatları ile uzun mesafe yer üstü/altı veya deniz altıı iletim hatları)

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Elektrik malzemeleri toptan ticareti (kablo, sigorta, duy, fiş, priz, ampul, elektrik anahtarı, devre kesici, şalter, röle, pil, batarya, vb.) (endüstriyel olanlar ile elektirikli makine, cihaz ve aletlerde kullanılanlar hariç)

AYDINLATMA

  • Avize, aplik ve diğer elektrikli aydınlatma armatürleri, sahne, fotoğraf veya sinema stüdyoları için projektörler ve spot ışıkları, elektrikli masa lambaları, çalışma lambaları, abajur vb. lambaların imalatı (süsleme için ışıklandırma setleri dahil)
VERA ELEKTRİK TAAHHÜT MÜH. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon 0533 655 42 02 / (0212) 221 59 15
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 4-5-6
Dükkan No 162
Giriş Yapılan Kat 5
Adres Kodu 2131349041
E-Posta metin@veraelektrik.com
Mesaj Gönder Kat Planı
255 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder