82 Sektör 3042 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

AKTEK BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

AKTEK bilişim konusunda yılların deneyimine sahip girişimcilerin oluşturduğu, iş ilişkilerinde hizmet kalitesi ve dürüstlüğü ön planda tutan, titiz çalışan, çözüm odaklı yaklaşımları ile müşterilerinin memnuniyetini en üstte tutmaya gayret gösteren bir bilgi-işlem ekibidir.

AKTEK, “Sorun Çözmenin en iyi yolunun Sorun Oluşumunu Engellemek” olduğu, prensibi gereğince önleyici bakım hizmetine öncelik vermektedir. Bu bağlamda, yıllık bakım ve servis anlaşmalarıyla, müşterilerinin bilgisayar iş akışlarının düzenli ve sorunsuz olarak devam etmesini sağlamaktadır.

“Komple çözüm” hedefindeki AKTEK; müşterilerine verdiği hizmetlerin yanısıra, alanı dışında kalan proje parçalarından bazılarını  anlaşmalı olduğu çözüm ortakları ile birlikte yürütmektedir.

Kurulduğu yıldan bu yana; verdiği sözlerini tutmayı, bilgi seviyesini sürekli artırmayı ve asıl reklamın müşteri memnuniyeti olduğu inancıyla çalışmalarını titizlikle sürdürmeyi ilke edinmiştir. 

AKTEK görev ve prensiplerini şu şekilde sıralamaktadır:

·    Sektördeki gelişmeleri takip ederek son teknolojiyi müşterilerinin hizmetine sunmayı bir görev bilir.

·    Firmanızı anlayabilecek en doğru iletişimi kurmayı, sizi, sizin yerinize geçerek analiz etmeyi, kötü sürprizlere yer bırakmamayı bilir.

·    Projelerinizde firmanıza katma değer sağlar, , firmanızın dış kaynak kullanımlarında sizi fazla harcamalara karşı uyarır.  

     Sektörünüzde lider olmanızı engelleyen faktörleri de tespit ederek size yön verir.

·    Müşterilerine anlık kazanç mantığı ile bakmaz, önemli olan güveni ve devamlılığı sağlamaktır.

·    Müşterilerinin taleplerinden yapamayacakları için söz vermez, bu durumlarda sizi çözüm ortağı firmalara yönlendirir.

Bunun yanında ev kullanıcılarına ve şirketlere özel, oluşturduğu bilgisayar seçenekleriyle kullanıcıların ufkunu genişletmeye yardımcı olmaya çalışır ve  en uygun fiyat politikasını izleyerek çalışma ortaklığını geniş kitlelere yaymayı hedefler.

SEKTÖRLER

BİLGİ, İLETİŞİM VE MEDYA

  • Reklam ajanslarının faaliyetleri (kullanılacak medyanın seçimi, reklamın tasarımı, sözlerin yazılması, reklam filmleri için senaryonun yazımı, satış noktalarında reklam ürünlerinin gösterimi ve sunumu vb.)
  • Reklam araç ve eşantiyonların dağıtımı ve teslimi faaliyetleri
  • Çeşitli medya reklamları için alan ve zamanın bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak satışı (ilan tahtası, billboard, bina, araç vb. üzerinden reklam alanlarının ve zamanlarının satışı dahil)

BASIM-YAYIN

  • Gazetelerin yayımlanması (haftada en az dört kez yayımlananlar) (reklam gazeteleri dahil)
  • Bys. diğer yayıncılık faaliyetleri (kartpostal, tebrik kartları vb. ile katalog, poster, reklam materyali vb.)

AYDINLATMA

  • Işıklı tabela, ışıklı reklam panosu ve benzerlerinin imalatı

FOTOĞRAFÇILIK

  • Reklamcılık ile ilgili fotoğrafçılık faaliyetleri (reklam görselleri, broşür, gazete ilanı, katalog vb. için ticari ürünlerin, moda kıyafetlerinin, makinelerin, binaların, kişilerin, vb.nin fotoğraflarının çekilmesi)
AKTEK BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Telefon 90-212-2107478
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 10-11
Dükkan No : 1424
Giriş Yapılan Kat : 11
Adres Kodu 2594833036
E-Posta ayhan@aktek.net
Web http://www.aktek.net
Mesaj Gönder Kat Planı
324 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder