EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ SON GÜN 30 KASIM!

ERSE MAKİNA SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. - ROTOTECH MAKİNA SAN. VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ

2001 yılında kurulan ROTOTECH MAKİNA SAN.VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ. kısa sürede döner bağlantı elemanları, swivel bağlantı elemanları, sifon sistemleri ve yükleme kolları tasarımı ve imalatı konusunda dünyada tanınan bir firma haline gelmiştir.

Rototech ürünleri, Tekstil, Kağıt, Gıda, Kimya, Petrokimya, Boya, Alüminyum, Otomotiv, İlaç, Yapı malzemeleri, Konserve, Çimento, Konstrüksiyon teçhizatı, İçecek ve Gıda sektörü, Yer ve Duvar kaplamaları, Deri sektörü, Ağaç ve Kereste, Makina elemanları, Denizcilik, Madencilik, Petrol, Plastik Sektörü, Baskı gibi birçok sektörde kullanılmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri isteklerine odaklı çalışma tarzını geliştirmiştir. Standart ve özel imalatlarda hızlı ve ekonomik çözümler, birçok standart üründe stoktan teslim, her türlü soruna yerinde ve hızlı müdahale, ürün seçimlerinde ve teknik konularda eğitimleriyle, yerinde ve fabrikamızda çözümler sunmaktadır.

İmalat sırasında kullanılan CAD sistemleri ve CNC MAKİNALAR sayesinde hassas ölçülendirme ve toleranslar sağlanmakta; ihtiyaç duyulan özel uygulamalar için döner bağlantı elemanları kısa sürede imal edilmektedir. Ayrıca, döner bağlantı elemanlarının günün koşullarına göre daha zor şartlarda ve daha uzun çalışma ömrü için AR&GE çalışmalarına hız vermektedir.

ROTOTECH'nın üretiminde, kalite önemli bir yer tutmaktadır. Kalite kontrol işlemleri hammadde girişinde başlamakta, bütün üretim boyunca devam etmekte ve bitmiş ürün sevk edilmeden önce tek tek kontrolü ile sona ermektedir. Satış sonrası kalite hizmetleri devam etmekte, kullanıcılar ile yakın temas sağlanmakta ve alınan bilgiler doğrultusunda ürünler geliştirilmektedir.

 

Sektörler

ERSE MAKİNA SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. - ROTOTECH MAKİNA SAN. VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ
Telefon 90-212-3200233
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 123
Dükkan No : 26
Giriş Yapılan Kat : 2
Adres Kodu 1813359641
E-Posta info@rototech.com.tr
Web https://rototech.com.tr
Mesaj Gönder Kat Planı
833 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder