82 Sektör 3042 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

TATTOO CASPER

1980 yılı İstanbul doğumlu Dövme Sanatçıdır. 1998 yılından beri dövme sanatı içerisinde bulunmaktadır. 2001 yılından itibaren profesyonel dövme stüdyosunu Perpa Ticaret Merkezinde açmış ve aktif olarak devam etmektedir. Bu süreç zarfında sadece dövme sanatçılığının dışında, resim,karakalem çizimler,suluboya çizimler,ahsap yakma ve özel tasarım dövme çalışmaları da bulunmaktadır. Dövme sanatı camiasında en iyiler arasında bulunmaktadır. Dövme sanatına sadece para kazanmak değil tamamen ,müşteri memnuniyeti ve dostluk olması yönünde bir karaktere sahiptir.

Heykeltraş / Tattoo Artist : Hasan ASLAN

Tattoo Artist : Çağdaş GÜMÜŞ

1990 yılı İstanbul doğumlu Dövme Sanatçıdır. 2011 yılında bu meslekte aktif olarak rol almakta olup, profesyonel olarak dövme yapmaktadır. Bu mesleği daha ileri taşımak ve daha iyi yerlere gelmek için çalışmalarına devam etmektedir. Çalışmalar sadece dövme ile kalmayıp suluboya çalışmalar, özel tasarımlar ve karakalem çalışmalarına da devam etmektedir.

SEKTÖRLER

İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ

 • Sosyal güvenlik müşavirlerinin faaliyetleri
 • Başka yerde sınıflandırılmamış diğer mesleki, bilimsel ve teknik faaliyetler (çevre danışmanlığı, güvenlik danışmanlığı, matematikçiler, istatistikçiler, agronomlar vb. tarafından verilen danışmanlık hizmetleri, patent aracılığı vb.)
 • Özel güvenlik faaliyetleri (şirketlerce zırhlı araç sağlama, para, vb. değerli şeylerin toplanması ve dağıtımı, koruma ve devriye, araç park kontrol, koruma köpeği eğitimi, parmak izi tespiti vb. dahil, kamu güvenliği hariç)
 • Tesis bünyesindeki kombine destek hizmetleri (işletme veya tesis bünyesinde temizlik, bakım, çöplerin bertarafı, koruma ve güvenlik, posta dağıtımı, çamaşırhane, resepsiyon vb. yardımcı hizmet ve görevlerin birden fazlasının sağlanması)
 • Kamu düzeni ve güvenliği ile ilgili faaliyetler (polis hizmetleri, sahil güvenlik vb.)
 • Zorunlu sosyal güvenlik faaliyetleri

KÜLTÜR VE SPOR

 • Eskort ve refakat hizmetleri (güvenlik hizmetleri hariç)

İÇ GİYİM VE AKSESUARLARI

 • Endüstriyel iş giysisi (iş önlükleri, iş elbiseleri, iş tulumları, vb.) imalatı (dikişsiz plastik olanlar ile ateşe dayanıklı ve koruyucu güvenlik kıyafetleri hariç)

TEKNİK HIRDAVAT

 • Dedektör imalatı (yeraltı kaynakları, maden, mayın, güvenlik kontrol, radyasyon vb. dedektörleri)
 • Ateşe dayanıklı ve koruyucu güvenlik kıyafetleri ve başlıkları ile diğer güvenlik ürünlerinin imalatı (solunum ekipmanları ve gaz maskeleri hariç)

ELEKTRİK EKİPMANLARI

 • Elektrikli sinyalizasyon, güvenlik veya trafik kontrol ekipmanlarının imalatı (demir yolları, kara yolları, iç su yolları, taşıt park alanları, limanlar ve hava meydanları için) (trafik ışıkları ve sinyal donanımları dahil)

TELEKOMÜNİKASYON

 • Güvenlik sistemleri hizmet faaliyetleri (hırsız ve yangın alarmı, elektronik kasa gibi güvenlik sistemlerinin kontrolü, kurulumu, bakımı, alınan alarm sinyali ile sistemin doğrulanması ve polis, itfaiye gibi birimlerin harekete geçirilmesi)
TATTOO CASPER
Telefon 0212 210 85 22
Blok B
Hat
SARI AVLU
Kat 9
Dükkan No : 1520
Giriş Yapılan Kat : 9
Adres Kodu 2164347946
E-Posta tattoocasper@gmail.com
Web http://www.tattoocasper.com
Mesaj Gönder Kat Planı
326 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder