82 Sektör 3016 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

JETTPAY ÖDEME SİSTEMLERİ VE İNTERNET HABERLEŞME HİZM. LTD. ŞTİ.

JettPay, merkezi Amsterdam’da bulunan  Win-Tech International B.V. şirketinin bir markasıdır. Dünyanın 60 ülkesinde kredi kartı ve GSM operatörleri ile anlaşmaları çerçevesinde ödeme konusunda esnek çözümler sunmaktadır. Şimdi sahip olduğu teknoloji, uluslalarası ve yerel işbirlikleriyle Türkiye’de faaliyete başlamıştır.

SEKTÖRLER

MAKİNA VE EKİPMANLARI

  • Başka yerde sınıflandırılmamış diğer sanayi makine ve ekipmanlarının kurulum hizmetleri (matbaa makineleri ve çimento imalatında kullanılan makilerin kurulumu dahil)

TEKNİK HIRDAVAT

  • Kesici aletler ile el aletlerinin bakım ve onarımı (matbaa giyotini, şerit testere, el testeresi, çapa, orak vb. bileyleme ve çarkçılık dahil) (motorlu ve pnömatik olanlar hariç)

KİMYEVİ MADDE

  • Diğer boya, vernik ve ilgili ürünlerin imalatı (renk ayarlayıcılar, matbaa mürekkepleri, solventler, incelticiler (tiner))
  • Yazım ve çizim mürekkepleri ve diğer mürekkeplerin imalatı (matbaa mürekkebi imalatı hariç)
  • Endüstriyel kimyasalların toptan ticareti (anilin, matbaa mürekkebi, kimyasal yapıştırıcı, havai fişek, boyama maddeleri, sentetik reçine, metil alkol, parafin, esans ve tatlandırıcı, soda, sanayi tuzu, parafin, nitrik asit, amonyak, sanayi gazları vb.)
JETTPAY ÖDEME SİSTEMLERİ VE İNTERNET HABERLEŞME HİZM. LTD. ŞTİ.
Telefon 90-212-2203033
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 7-8
Dükkan No : 1001
Giriş Yapılan Kat : 8
Adres Kodu 2337142182
E-Posta ugur@jettpay.com.tr
Web http://www.jettpay.com.tr
Mesaj Gönder Kat Planı
348 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder