82 Sektör 4474 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

bilgi@dengeelektronik.com

1998 yılında Telekomünikasyon ve güvenlik sistemleri sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan DENGE ELEKTRONİK,
T.C. Telekomünikasyon kurumunun belirlemiş olduğu şart ve hususlara uygun olarak telsiz satış & teknik servis ve kiralama hizmetlerini vermektedir. 

Güvenlik ekipmanları konusunda ileri teknoloji ve en üstün özelliklere sahip Metal Kapı Dedektörü, El Dedektörü, X-Ray cihazlarının ithalatını gerçekleştirmekte ve bu cihazların satış, kiralama ve teknik servislerini üstlenmektedir. 

Firmamız uzman ve tecrübeli teknik personellerden oluşmuş güçlü ekibiyle, farklı kapasite ve iş kollarındaki pek çok kamu kurumuna, özel şirketlere ve şahıslara ihtiyaçları ile ilgili tüm hizmetleri hızlı ve ekonomik bir şekilde sunmaktadır. 

MİSYONUMUZ Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri en iyi şekilde rekabetçi pazara sunmanın, saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. İnsan İçin Teknoloji yaklaşımı ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Bilgi, iletişim ve eğitime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz 

VİZYONUMUZ 2014 yılında haberleşme ve güvenlik sektöründe pazarın lideri olmak ve kaliteyi en yüksek seviyeye çıkartmak olacaktır. 

DEĞERLERİMİZ
Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz:
*Dürüstlük 
*Şeffaflık
*Yaratıcılık
*Mükemmeliyet
*Karşılıklı Saygı ve Sevgi
*Sorumluluk
*Adalet
*Rekabet

 

SEKTÖRLER

TEKNİK HIRDAVAT

  • Seyrüsefere yardımcı telsiz cihazları ile uzaktan kumandalı kontrol cihazlarının (roketler, füzeler, makineler vb) imalatı

TELEKOMÜNİKASYON

  • Güvenlik sistemleri hizmet faaliyetleri (hırsız ve yangın alarmı, elektronik kasa gibi güvenlik sistemlerinin kontrolü, kurulumu, bakımı, alınan alarm sinyali ile sistemin doğrulanması ve polis, itfaiye gibi birimlerin harekete geçirilmesi)
  • İletişim araç ve gereçlerinin onarımı (kablosuz telefonlar, telsizler, cep telefonları, çağrı cihazları, ticari kameralar vb.)
bilgi@dengeelektronik.com
Telefon ( 0212 ) 320 46 42 - 43 ( 0212 ) 320 28 00
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 1-2-3
Dükkan No 10
Giriş Yapılan Kat 2
Adres Kodu 2338042159
E-Posta bilgi@dengeelektronik.com
Mesaj Gönder Kat Planı
223 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder