82 Sektör 2956 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

ATLANTİK AKÜ VE ENERJİ SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Atlantik Akü 2010 yılında endüstriyel akü sektöründe faaliyetlerine başlamış olup kaliteli hizmet anlayışıve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kısa sürede sektörde iyi bir yere sahip olmuş ve kendi sektöründe lider firma olmayı hedeflemiştir.

Atlantik Akü endüstriyel akü sektöründe dünyaca ünlü FirstPower markasının Distribütörlüğünü üstlenerek sektöre hızlı bir giriş yapmış olup başta agm, jel ve deepcycle  olmak üzere birçok kritik noktada bu markanın kullanımını sağlamış ve yoğun bir şekilde kurumsal müşterilerinin beğenisine sunmuştur.Sektör ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu kendi adına tescilli Wattery markasının 12V 1.3Ah ile 12V 250Ah arasındaki ürünleri sayesinde de ürün yelpazesini genişletmiştir. Her iki markasında  sahip olduğu CE,ISO 9001,UL gibi uluslar arası kalite belgeleri ile müşterilerine ürün güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Sektörün ihtiyaçlarını iyi gözlemleyerek bu ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalar yapan tecrübeli kadrosu ve geniş ürün yelpazesi eşliğinde yatırımlarını sürdürerek büyüme hızını arttırmayı hedeflemektedir.

SEKTÖRLER

KARA TAŞITLARI, YEDEK PARÇALARI VE EKİPMANLARI

  • Akümülatör imalatı (kurşun asitli, nikel kadmiyum, nikel metal hidrit, lityum-iyon, lityum polimer, nikel demir ve diğer elektrik akümülatörleri)
  • Engelli araçlarının imalatı (motorlu, motorsuz, akülü, şarjlı, vb.)
ATLANTİK AKÜ VE ENERJİ SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon 0212 320 28 72
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 7-8
Dükkan No : 851
Giriş Yapılan Kat : 2
Adres Kodu 1616266217
E-Posta info@atlantikaku.com.tr
Web http://www.atlantikaku.com.tr/
Mesaj Gönder Kat Planı
448 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder