PERPA B Blok Hizmet Değerlendirme Anketimize Katıldınız mı?

AVESCON ELEKTRİK VE DIŞ TİCARET - HACİ AHMET KURTBEY

Küreselleşme sonucu  ekonomik sınırların kalkması ucuz ve kaliteli ürünlerin yanısıra yeni teknolojilerin takibini zorunlu hale getirmiştir. Piyasanın arz ve taleplerine mevcut yapılar ile cevap vermenin yetersiz kalması satış ve pazarlama da yeni ve hızlı adapte olan yapılara ihtiyaç doğurmaktadır.

Bu tespite uygun olarak pazarlama stratejisini hizmet kalitesi ve çözüm sunma odaklı olarak sağlamayı vizyon edinen ve bu doğrultuda Elektrik ve enerji sektöründe A.G. ve O.G. Elektrik malzemelerinin yurt içinde ve yurtdışında pazarlama ve satışını yürüten AVESCON ELEKTRİK; teknik birikimi ve deneyimi yüksek personeli ile pazarın ihtiyaçlarına uygun lojistik ve taahhüt hizmetlerini yerine getirmek amacıyla altyapısını sürekli yenileyerek yoluna devam etmektedir

AVESCON ELEKTRİK alanında bir marka olmanın yanı sıra, engin tecrübeleri sayesinde üretici ile toptancı ve son kullanıcı arasında ekonominin reel şartlarını yerine getirerek değişimi, yenilenmeyi, müşteri devamlılığı ve memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

AVESCON ELEKTRİK olarak yurtiçinde ve yurt dışında sektörümüzde coğrafik, lojistik ve finansal tüm avantajları müşterilerimiz lehine kullanarak büyümeyi ve bir dünya markası olmayı hedefliyoruz.

Sektörler

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda evde kullanım amaçlı elektrik tesisat malzemesi perakende ticareti (transformatör, sigorta, röle, pil ve batarya, elektrik akümülatörü, koaksiyel kablo, elektrik iletkenleri, anahtar, duy, bys. fiş, priz, vb.)
AVESCON ELEKTRİK VE DIŞ TİCARET - HACİ AHMET KURTBEY
Telefon 0212 221 68 52
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 1-2-3
Dükkan No : 24
Giriş Yapılan Kat : 2
Adres Kodu 2341641476
E-Posta info@avescon.com.tr
Web http://www.avescon.com.tr
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
1115 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder