EMLAK VERGİSİ BORÇLARINIZI FAİZSİZ KAPATIN SON GÜN 31 OCAK 2021!

ÇİMUKA KULUÇKA VE EKİPMANLARI SAN.


Cimuka
' nın hedefi kuluçkacılık ve kanatlı yetiştiriciliği alanında ürettiği ürünler ve verdiği hizmetlerle müşterilerini en yüksek verimliliğe ulaştırmaktır.


" Sektöründe lider. "
Cimuka Kuluçka Makinaları sağladıkları yüksek performans ve civciv kalitesi ile sektör lideri konumundadır. Bizi lider yapan ürün ve hizmet kalitemizle müşterilerimize verdiğimiz değerdir. Çimuka faaliyetlerini dürüst şekilde ve müşterilerine karşı saygılı olarak yürütmekten kaynaklanan bir itibara sahiptir. Bu itibar bizim için ürün ve hizmet kalitemiz ve markamızın varlığı kadar değerlidir.

" 1981'den bugüne çeyrek asırlık büyüyen deneyim. "
1981 den bugüne çeyrek asırlık kuluçkacılık ve yetiştiricilik tecrübemizle hayvancılık yatırımlarının bilgi, deneyim ve kalite ile değer kazandığını biliyoruz. Kanatlı yetiştiriciliği; civciv büyütme, damızlık yönetimi, kuluçkacılık ve gıda üretimini içine alan birbirine sıkı sıkıya bağlı halkalardan oluşur. Cimuka bu halkalarının tümünde gösterdiği faaliyetlerle sektörün en deneyimli firmasıdır. Türkiye'nin her bölgesinde ve birçok ülkede kurduğumuz yetiştiricilik ve kuluçka sistemleri sektör tecrübemizin ve ürün verimliliğimizin göstergesidir. Veteriner, zooteknist, akademisyen ve mühendis kadromuz konusunda uzmandır. Kalite anlayışımız ve teknoloji takipçiliğimizle her geçen gün müşterimize daha iyi hizmet veriyoruz.

" Geniş Ürün Yelpazesi. "
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her zaman daha güvenli, kullanımı kolay, verimli sistem ve ekipmanlar için araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Geniş ürün yelpazemizle tavuk, hindi, bıldırcın, keklik, sülün, ördek, kaz, devekuşu ve özel tür kanatlılar için yetiştiricilik çözümleri üretiyoruz.

• Kuluçka Makineleri
• Kuluçkahane Ekipmanları
• Kafes Sistemleri
• Kesim-Yolum Ekipmanları

" Müşteri hedeflerine odaklı ürün ve hizmet anlayışı. "
Cimuka, fiyat ve kalite açısından sürekli olarak artı değer yaratmakta, müşterilerinin hedeflerine uygun kaliteli ürün ve hizmeti eksiksiz şekilde ve tam zamanında sunmaktadır.

Hobi amaçlı yetiştiricilere Prodi markası altında kullanımı kolay, üstün performans özelliklerine sahip güvenli ve uzun ömürlü ekipmanlar sunuyoruz. Uzman kadromuzla, kuluçkacılık ve yetiştiricilik deneyimimizle müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Ticari amaçlı üretim düşünen tüm müşterilerimize kuluçkahane ve çiftlik planlamasından satış sonrası eğitim ve danışmanlığa kadar büyük bir iş ortaklığı sunuyoruz.

İstanbul ve Ankara Merkez ofislerimiz ile müşterilerimize her zaman daha yakın olmayı amaçlıyoruz.

Sektörler

PERAKENDE TİCARET

 • Belirli bir mala tahsis edilmemiş mağazalarda yapılan diğer perakende ticaret (giyim eşyası, mobilya, bilgisayar, hırdavat, kozmetik, mücevher, oyuncak vb. reyonları olan mağazalar (gıda, içecek ve tütün ağırlıklı olmayanlar))

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

 • Bilgisayar ve bilgisayar çevre birimleri imalatı
 • Bilgisayar, yazılım, elektronik ve telekomünikasyon donanımlarının ve diğer büro ekipmanlarının bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar
 • Bilgisayar, bilgisayar çevre birimleri ve yazılımlarının toptan ticareti (bilgisayar donanımları, pos cihazları, ATM cihazları vb. dahil)
 • Diğer büro makine ve ekipmanlarının toptan ticareti (bilgisayar ve bilgisayar çevre donanımları hariç) (hesap makinesi, daktilo, yazarkasa, fotokopi makinesi, stenografi makinesi, kalemtıraş, büro tipi zımba, delgi aleti vb.)
 • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda bilgisayarların, çevre donanımlarının ve yazılımların perakende ticareti (video oyun konsolları dahil)
 • Bilgisayar oyunlarının yayımlanması
 • Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
 • Bilgisayar danışmanlık faaliyetleri (donanım gereksinimleri gibi donanımla ilgili bilişim konularında uzman görüşü sağlanması, bilgisayar gereksinimlerinin belirlenmesi, bilgisayar sistemlerinin planlanması ve tasarlanması vb.)
 • Bilgisayar tesisleri yönetim faaliyetleri
 • Bilgisayarları felaketten kurtarma ve veri kurtarma faaliyetleri
 • Diğer bilgi teknolojisi ve bilgisayar hizmet faaliyetleri (kişisel bilgisayarların ve çevre birimlerinin kurulumu, yazılım kurma vb.)
 • Bilgisayarların ve bilgisayar çevre birimlerinin onarımı (ATM'ler ve pos cihazları dahil)

EĞİTİM

 • Bilgisayar, yazılım, veritabanı, vb. eğitimi veren kursların faaliyetleri (temel, orta ve yükseköğretim düzeyinde verilen eğitim hariç)

TRAFİK MÜŞAVİRLİĞİ

 • Büro makine ve ekipmanlarının operatörsüz olarak kiralanması ve leasingi (kasa, fotokopi makinesi, daktilo, yazar kasa, vb. dahil, bilgisayarlar ve çevre birimleri, telefon ve faks makineleri ve büro mobilyaları hariç)
 • Bilgisayar ve çevre birimlerinin operatörsüz olarak kiralanması ve leasingi (elektronik veri işlemci, merkezi işlem birimi, çevre birimleri, manyetik veya optik okuyucular, vb.)

MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

 • Hurdaların geri kazanım amacıyla parçalara ayrılması (otomobil, bilgisayar, televizyon vb. donanımlar) (gemiler ve yüzer yapılar ile satmak için kullanılabilir parçalar oluşturmak amacıyla sökme hariç)

BASIM-YAYIN

 • Basım öncesi bilgisayar destekli hizmetler (bilgisayar destekli sayfa tasarımı ile saydam, asetat, reprografik sunum araçları ve diğer sayısal sunum ortamları, taslaklar, planlar vb. baskı ürünlerinin tasarlanması) (masa üstü yayımcılık dahil)
 • Yazılımların çoğaltılması hizmetleri (CD, kaset vb. ortamlardaki bilgisayar yazılımlarının ve verilerin asıl (master) kopyalarından çoğaltılması)

ELEKTRİK EKİPMANLARI

 • Bina ve bina dışı yapıların (ulaşım için aydınlatma ve sinyalizasyon sistemleri hariç) elektrik tesisatı, kablolu televizyon ve bilgisayar ağı tesisatı ile konut tipi antenler (uydu antenleri dahil), elektrikli güneş enerjisi kolektörleri, elektrik sayaçları, yangın ve hırsızlık alarm sistemleri vb. kurulumu

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

 • Monitörler ve projektörlerin imalatı (bilgisayar gibi bir otomatik veri işleme sisteminde kullanılmayanlar)

MOBİLYA

 • Dikiş makinesi, TV, bilgisayar, vb. için dolap, sehpa, vb. mobilyaların imalatı
ÇİMUKA KULUÇKA VE EKİPMANLARI SAN.
Telefon 210 89 75
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 1-2-3
Dükkan No : 17
Giriş Yapılan Kat : 2
Adres Kodu 2104949926
E-Posta cimuka@cimuka.com
Web http://www.cimuka.com
Mesaj Gönder Kat Planı
1302 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder