82 Sektör 3134 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

TERKOS BİLİŞİM

2006 yılında kurumsal firmalara web sitesi ve hosting çözümü üretmek amacıyla kurulduk. 4 arkadaş tek bir hedef uğruna, müşteri memnuniyeti ön planda olarak birçok müşteriye hizmet sağladık. Emlak ve Gayrimenkul sektörleri için hazırladığımız çalışmalar beğenilip talep artışı yaşanınca kendimizi tamamiyle bu sektöre yönlendirdik ve tüm yazılımlarımızı firmalara özel tasarladık.

2008 yılında server ve oyun sunucuları alt yapımızı oluşturduk ve İstanbul’un birçok sunucu barındırma (datacenter) hizmeti veren firmalarla anlaşma sağlayarak servis ağımızı genişlettik. Bu sayede müşterilerimiz hiçbir kesintiye uğramadan hizmetlerini en kaliteli şekilde almış oldu.

2009 yılında SEO Danışmanlığı sektöründe yeni iş arkadaşı edinerek SEO hizmeti vermeye başladık. Kurumsal firmaların istedikleri kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağladık ve kazançlarını hiç ummadıkları kadar üzerine katlattık. Bu hizmetimiz çok tutulunca Google ile anlaşma sağladık ve Google Adwords İnternet Reklamcılığı‘na kurumsal olarak kayıt yaptırdık. Bu sayede müşterilerimize daha kaliteli hizmet sağlama şansı yakaladık.

2011 yılında internetin Türkiye çapında gelişmesiyle işlerimiz yoğunlaştı herşeyi tek bir firma üzerinden yürütmek mümkün olmadığı için Web Tasarım, SEO ve Google Adwords Hizmeti sağlamak amacıyla Terkos Bilişim’i faaliyete geçirdik. 2011 temmuz ayında İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde hizmet veren Terkos Bilişim, her zaman bir adım ileriyi düşünerek projelerini hayata geçirmeye devam etmektedir.

SEKTÖRLER

İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ

 • Ulaştırma ve iletişim ile ilgili kamu yönetimi hizmetleri

MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

 • Entegre mekanik ve elektrik sistemleri konusunda teknik test ve analiz faaliyetleri (mekanik ve elektrik bileşenli makine, motor, otomobil, alet, cihaz, iletişim ekipmanı vb. ekipmanların test ve analiz faaliyetleri)

BİLGİ, İLETİŞİM VE MEDYA

 • Halkla ilişkiler ve iletişim faaliyetleri

ALTYAPI İNŞAATI

 • Uzun mesafe telekomünikasyon (iletişim) hatlarının inşaatı (uzun mesafe yer üstü/altı veya deniz altı telekomünikasyon iletim hatları)
 • Kentsel (kısa mesafe) telekomünikasyon (iletişim) hatlarının inşaatı (anten dahil iletim kuleleri ve trafo istasyonları ve yerel sınırlar içerisindeki dağıtım alt istasyonları vb.)

TELEKOMÜNİKASYON

 • Kızıl ötesi (enfraruj) sinyal kullanan iletişim cihazlarının imalatı (örn: uzaktan kumanda cihazları)
 • Merkezi iletişim santral donanımları ile sayısal veya analog telefon-telgraf santrallerinin ve ağ geçitleri, köprüleri, yönlendiricileri gibi veri iletim donanımlarının imalatı (mors veya mors tipi kaydedici ve anahtarlar dahil)
 • Başka yerde sınıflandırılmamış diğer iletişim ekipmanlarının imalatı
 • Telekomünikasyon ekipman ve parçalarının toptan ticareti (telefon ve iletişim ekipmanları dahil)
 • Bys. diğer telekomünikasyon faaliyetleri (uydudan izleme, iletişim telemetresi vb. uzmanlık gerektiren telekomünikasyon uygulamalarının sağlanması, çevrim içi internet erişimi sağlanması, VOIP sağlanması, vb.)
 • İletişim araç ve gereçlerinin onarımı (kablosuz telefonlar, telsizler, cep telefonları, çağrı cihazları, ticari kameralar vb.)
TERKOS BİLİŞİM
Telefon 90-212-2222029
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 13
Dükkan No : 2546
Giriş Yapılan Kat : 13
Adres Kodu 1822359343
E-Posta bilgi@terkos.com.tr
Web http://www.terkos.com.tr
Mesaj Gönder Kat Planı
333 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder