82 Sektör 4474 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

ERDİNÇ ELEKTRİK SAN. TİC.LTD.ŞTİ

 
Firmamız;

Elektrik malzemeleri sektöründe 20 yılı aşan bir zaman diliminde edinmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle 2003 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Orta Gerilim ve Alçak gerilim Elektrik malzemeleri konusunda Sektöründe her zaman ileriye dönük olarak gelişmeyi ve çözümler üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.Orta Gerilim ve alçak gerilim Elektrik malzemelerinde bulundurduğumuz stoklarla ve gereken durumlarda ürün tedarik çalışmalarımızla müşterilerimize hızlı, ekonomik ve kaliteli ürünler sunarak ve bununla beraber müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurarak sektörde saygın bir konumda var olmayı prensip edinmiştir.

Satışını yaptığımız ürün grupları arasında ;
İzolatör, İzolatör demirleri ve askı, gergi tertibatları ; O.G Transformatörler; Modüler Hücre ve Köşk; Alüminyum özlü ve Çelik özlü iletkenler ; Orta Gerilim Parafudur ve Sigortalar; Bakır ve Galvaniz Topraklama malzemeleri; Aydınlatma Direkleri; AG v OG Enerji Kabloları; Zayıf akım kabloları olarak kısaca sınıflandırabilirz. 

Amacımız en kaliteli ürün seçeneklerini en ucuz maliyet ve en hızlı şekilde siz sayın müşterilerimizin hizmetine sunarak çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

SEKTÖRLER

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Elektrik devrelerinin anahtarlanması, korunması ile elektriğin kontrol ve dağıtımına özgü cihazların imalatı (sigorta, otomatik devre kesici, röle, yalıtım, devre ve yük ayırıcı anahtarlar, voltaj sınırlayıcı, dalga bastırıcı vb.)
ERDİNÇ ELEKTRİK SAN. TİC.LTD.ŞTİ
Telefon 320 99 88
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 7-8-9
Dükkan No 1210
Giriş Yapılan Kat 8
Adres Kodu 2267544506
Mesaj Gönder Kat Planı
206 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder