82 Sektör 2956 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

KAVA ELEKTRİK - YAVUZ KARAKAŞ

1 Mayıs 2000 Tarihinde İstanbul Fatih’te hizmete demir ve ferforje imalatı ile başlayan firmamız Ürün hizmet  ve teknik gelişimi ile kendini geliştiren kadromuz  dahilinde 19 haziran 2010 tarihinden itibaren Özel amaçlı Alüminyum  sektörüne adım atmıştır. Bu zamandan itibaren sektörün ihtiyaçları ve gelişimi konusunda lokomotif olmayı  hedefleyen şirket kadromuz bu alanda kendi arge ve projeleri ile sektöre yeni bir soluk  ve heyecan getirmiştir.

 

Daha iyisi mutlaka yapılabilir şiarı ve üretimden gelen bilgi ve becerilerini sektöre aktarmayı bir borç bilmiş  ve bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir. Şirket bünyesinde 2 yıllık bir argenin sonucu olarak ortaya çıkan Dairesel Led  Soğutucular, Sektörde hali hazırda var olan dairesel soğutuculardan %30 daha verimli olması Daha iyisi mutlaka yapılabilir Şiarının bir göstergesidir.

Firmalara özgü ürün tasarımı, imalatı ve bu ürünün korunması ile sektörde var olan bu açığı da gidermeyi hedeflemekte olan kadromuz Daha iyisi mutlaka yapılabilir sözünü sizlerle beraber kanıtlamaya devam edecektir. 

Yavuz KARAKAŞ

SEKTÖRLER

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda evde kullanım amaçlı elektrik tesisat malzemesi perakende ticareti (transformatör, sigorta, röle, pil ve batarya, elektrik akümülatörü, koaksiyel kablo, elektrik iletkenleri, anahtar, duy, bys. fiş, priz, vb.)
KAVA ELEKTRİK - YAVUZ KARAKAŞ
Telefon 210 69 01
Blok A
Hat
MAVİ AVLU
Kat 5
Dükkan No : 463
Giriş Yapılan Kat : 5
Adres Kodu 2269343881
E-Posta info@kavaelektrik.com
Web http://www.kavaelektrik.com/
Mesaj Gönder Kat Planı
445 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder