BOYLU ELEK. VE METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız yıllar geçtikçe teknolojik gelişmeleri anında takip etmiş üretimini en modern şartlara uygun olarak techiz etmiştir. Bu da, firmamızın ürünlerinin kalitesinin artmasını sağlamış ve yurt içinde olduğu kadar Uluslararası alanlarda da rekabet ve kalite ortamına   hazırlamıştır. Firmamız ilk üretimine 1939 yılında Kurşunlu Han’ da basit el tezgahları ile başlamıştır. Bu zor şartlar altında firmamız üretimini sürdürmüş ve henüz yurdumuzda yeni olan bu önemli sanayi dalını yaşatmaya çalışmıştır.

Hammaddemiz olan çelik tel yurdumuzda, en son teknoloji ile TSE ve Dünya standartlarına uygun  olarak üretilmekte olup bu da gelişmiş teknolojimizle birleşince son derece kaliteli ve dayanıklı çelik elek üretimimizi sağlamıştır. Dokuma, otomatik dokuma makineları ile yapılmaktadır.

Firmamız gelişen teknolojiyi de takip etmekte en son yenilikleri de bünyesine almaya ve yurt ekonomisine katkıda bulunmaya  kararlıdır ve devam edecektir.

Sektörler

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Elektrik devrelerinin anahtarlanması, korunması ile elektriğin kontrol ve dağıtımına özgü cihazların imalatı (sigorta, otomatik devre kesici, röle, yalıtım, devre ve yük ayırıcı anahtarlar, voltaj sınırlayıcı, dalga bastırıcı vb.)
  • Elektrikli ekipmanların kurulum hizmetleri (elektrik motorları, jeneratörler ve transformatörlerin, elektrik dağıtım ve kontrol cihazları ile diğer elektrikli ekipmanların kurulumu (yollar, vb. için elektrikli sinyalizasyon ekipmanları hariç))
  • Elektrik malzemeleri toptan ticareti (kablo, sigorta, duy, fiş, priz, ampul, elektrik anahtarı, devre kesici, şalter, röle, pil, batarya, vb.) (endüstriyel olanlar ile elektirikli makine, cihaz ve aletlerde kullanılanlar hariç)
Telefon 90-212-2221387
Blok B
Hat
MAVİ AVLU
Kat 6
Dükkan No : 739
Giriş Yapılan Kat :
Adres Kodu 1653764967
E-Posta boylu@boylu.com.tr
Web http://www.boylu.com.tr
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
1885 ziyaret edildi.
Güncelleme Tarihi : 25.03.2021

Mesaj Gonder