82 Sektör 4405 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

KÜP AJANS

Bilişim sektöründe 2012 yılından bugüne birçok kurumsal firmaya hizmet veren küp ajans, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, kÜP AJANS ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır. 

Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; KÜP AJANS daher geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. 

Üretilen inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olunuyor. Bunu yaparken, optimum maliyet ve süre konusunda son derece titizlik gösteriliyor. 

KÜP AJANS kendi alanında; hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır. 

KÜP AJANS’ in vizyonunu özetlemek gerekirse: “Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımı sayesinde, firma ve kurumların ihtiyaçlarına en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmektir” diyebiliriz. 

İnternet dünyasında standartlara uymayan web siteleri kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun siteler kazanıyor ve kazandırıyor. 

SEKTÖRLER

BASIM-YAYIN

  • Gazetelerin, dergilerin ve süreli yayınların basım hizmetleri (haftada dört veya daha fazla yayınlananlar)
KÜP AJANS
Telefon 0212 210 85 22
Blok A
Hat
MAVİ AVLU
Kat 5
Dükkan No 446
Giriş Yapılan Kat 5
Adres Kodu 2274743703
Mesaj Gönder Kat Planı
255 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder