82 Sektör 4474 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

AKIN KİMYA VE KOZMETİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

İnşaat Yapı Kimyasalları, Otomotiv bakım ürünleri ve teknik spreyleri, yapıştırıcı ve tutkallar ile kozmetik sektörlerinde 1996 yılından beri faaliyet gösteren AKIN KİMYA ve KOZMETİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.; 1998 yılında Silikon dolumu ve Mastik imalatını, 2003 yılında P.U.Köpük imalatını, 2007 yılında kalıp yağı imalatını, 2011 yılında da Hırdavat El Aletleri pazarlamasını portföyüne eklemiştir.

Firmamız, 2003 yılından itibaren anahtar teslimi Silikon, Mastik ve P.Ü.Köpük Dolum tesisi kurulumunu yapmaktadır.

Kalite Politikasını; Uygun Fiyat ve Kalite Garantisi ile Müşteri Memnuniyeti olarak belirlemiş olan firmamız, bünyesindeki AR-GE Departmanı ve laboratuarındaki çalışan Kimya Mühendisleri ve Kimyagerleri vasıtasıyla yapılan her ürünün ileride olabilecek problemlerini gidermeye ve ortadan kaldırmaya çalışmaktadır.

Firmamızdaki Kalite Kontrol Sistemi; Ürün girdi kontrollerinden başlayarak hammadde kontrolleri, proses kontrolleri ve bitmiş ürün kontrolleri ile devam etmektedir. Fason imalatları dâhil olmak üzere bütün imalatlarımızda, kalite kontrol numuneleri belli bir süre laboratuarımızda kontrol altında tutulmaktadır. İmalatı yapılan her ürün doluma geçmeden önce ortam koşullarına göre 24-48 saat sonra doldurulmaktadır.

SEKTÖRLER

Diğer

  • Diğer
AKIN KİMYA VE KOZMETİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Telefon 210 40 70
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 7-8-9
Dükkan No 952
Giriş Yapılan Kat 8
Adres Kodu 1583867294
E-Posta addinci@hotmail.com
Mesaj Gönder Kat Planı
255 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder