82 Sektör 4418 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

ÖREN KABLO SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - TEKNOVİTA ELEKTRONİK SAN. TİC.LTD.ŞTİ

Ören Kablo 1979 yılında kablo üretim sektörüne koaksiyel tipi kablo üretimiyle başlamıştır.  Bugün, Ören Kablo zayıf akım segmentinde müşterilerine çözümler sunmaktadır. Merkez ofisimiz  Perpa Ticaret Merkezinde, fabrikamız ise Silivri Ortaköy bölgesindedir.  95 çalışanımız ile iç ve dış piyasaya hizmet vermekteyiz. 

TV Studyoları icin HDTV kabloları, SMATV ve CATV uygulamaları için koaksiyel kablolar, data kabloları, kumanda kabloları, dahili telefon kabloları, yangın alarm kabloları ürün yelpazemizde bulunmaktadir.
Bu ürünlerin, düşük duman yoğunluğu olan, alev geciktirici özellikli “Halojensiz” versiyonlarını da üretmektedir. Firmamızın amacı, en son teknolojiye göre yoğun ve sürekli araştırma ve geliştirme

   
 
faaliyetleri ile yeni ürünler ve sistemler geliştirerek  müşterimize güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktır.
Ören Kablo’nun kurumsal başarıları Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerinden geçmektedir. Dolayısıyla AR-GE bizim için ciddi bir odak konusu olmuştur. Sadece dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip etmekle kalmıyor, yenilikler yaratarak ve Ar-GE çalışmaları ile sektöre yön verme misyonunu da kendi bünyemizde yaşıyoruz. Büyüme sürecimizi makine yatırımıyla geliştirirken beraberinde  tüketicimizin ihtiyacına yönelik yeni ürünler geliştirmek ve yaratmak yönünde büyük yatırımlar yapmaktayız. Ar-Ge çalışmaları, Ören Kablo’nun bütçesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Ar-Ge sürecine 2010 yılında başladığımız ve  geçtiğimiz aylarda bitirmiş olduğumuz bazı yeni ürünlerimiz bulunuyor. 2011 yılı için hedefimiz, bu Ar-Ge süreci tamamlanmış olan yeni ürünlerimizin de desteği ile, Türkiye ve Avrupa pazarındaki payımızı arttırmaktır. Sonuç olarak, Ören Kablo olarak, son 2 yıldır kapasite arttırma yönünde ciddi yatırımlar yapmaktadır. Üretim grubundaki makine yenilemelerinin yanında,  AR-GE bölümü içinde çeşitli test cihazlarına yatırım yapılmaktadır. Ören Kablo, şu anda Turkiye'de Koaksiyel kablolarin ekranlama performansini olcebilen ender laboratuarlardan birine sahiptir.

SEKTÖRLER

MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

 • Yer yüzeyinin araştırılması ve harita yapımına yönelik mühendislik faaliyetleri (jeodezik, fotogrametrik ve hidrografik ölçüm yapma, topografya hizmetleri ile yol, kadastro, topoğrafik, vb. haritaların hazırlanması)
 • Bina projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri
 • Jeolojik, jeofizik ve ilgili araştırma ve danışmanlık hizmetlerine yönelik mühendislik faaliyetleri (maden yatağı, yer altı toprak oluşumu, vb. hizmetler) (petrol ve doğalgaz için olanlar hariç)
 • Petrol ve doğalgaz çıkarım projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri
 • Ulaştırma projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (karayolu, köprü, tünel, demir yolları, havaalanı, petrol ve gaz taşımacılık projeleri, liman vb.)
 • Su, kanalizasyon ve drenaj projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (içme suyu dağıtım sistemleri, pompa istasyonları, yağmur suyu yönetim sistemleri, atık suların toplanması vb. projeler)
 • Sanayi ve imalat projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (haddehaneler, farineriler, ulaşım araçları, sanayi makineleri, vb.)
 • Enerji projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (kömür, petrol ve gaz gibi enerji yakıtları kullananlar ile nükleer, su, güneş, rüzgar ve diğer enerjiler için santrallere ve enerji iletim ve dağıtım hatlarına yönelik hizmetler)
 • Mühendislik danışmanlık hizmetleri (bir projeyle bağlantılı olarak yapılanlar hariç)
 • Diğer projelere yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (telekomünikasyon ve yayıncılık projeleri, doğalgaz ve buhar dağıtım projeleri ve diğerleri ile inşaat projelerinin yönetimi dahil))
 • Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri (tarımsal araştırmalar dahil)

KÜLTÜR VE SPOR

 • Mesleki birlikler, dernekler ve odaların faaliyetleri (mimar, mühendis, tabip, muhasebeci, yazar vb. dernek ve odaları) (barolar hariç)

TEKSTİL YAN SANAYİ ÜRÜNLERİ

 • Kaplanmış veya emdirilmiş tekstil kumaşlarının imalatı (cilt kapağı için mensucat, mühendis muşambası, tiyatro dekorları, tuval vb. dahil)
ÖREN KABLO SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - TEKNOVİTA ELEKTRONİK SAN. TİC.LTD.ŞTİ
Telefon 0212 220 48 00
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 10-11-12
Dükkan No 1481
Giriş Yapılan Kat 11
Adres Kodu 2575933664
E-Posta oren@orenkablo.com
Mesaj Gönder Kat Planı
255 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder