82 Sektör 4474 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

VİZYON AYDINLATMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ - VISIONLIGHT SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Visionlight; aydınlatma sektöründe ortaya koyduğu tasarımlar ve çözüm önerileri ile marka değerini yükseltmiş ve bu marka değerinin içerisinde güven unsurunu bulundurmayı daima kendine amaç edinmiştir.  Kurucusu olan Yalçın KUMRU uzun zamandır bu sektörün içindedir.

Sektörün önde gelen firmalarından biri olan Lamp 83'te yıllarca görev almış ve Ünlü Mimar Reşit Soley İle değişik mimari aydınlatma projelerinde birlikte hareket etmiştir.

Objeler ışıkta görünür. Doğru planlanmış aydınlatma, ürünlere renk, boyut ve canlılık kazandırıken, mekanlar genişler, ferahlık ve güven sağlar.

Firmamız, modern tasarımların yanında müşterilerden gelen proje ve öneriler dahilinde ürettiği mamülleriyle, özellikle mimarlara geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Her çeşit ve genişlikte mekanların aydınlatılmasında, mimar, mühendis, ev ve işyeri sahiplerine mümkün olan en çağdaş, yenilikçi ve kaliteli çözümleri sunmuş, aynı anlayışı yıllarca sürdürerek Türk aydınlatma sektöründe saygın bir isim olmayı kendine amaç edinmiştir.

SEKTÖRLER

VİZYON AYDINLATMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ - VISIONLIGHT SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Telefon 210 77 04
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 7-8
Dükkan No 751
Giriş Yapılan Kat 8
Adres Kodu 2173347085
Mesaj Gönder Kat Planı
112 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder