PERPA B Blok Hizmet Değerlendirme Anketimize Katıldınız mı?

ADA BÜRO MAKİNELERİ TİC.LTD.ŞTİ.

Fotokopi, Faks ve Yazıcılara ait teknik servis ve satışı yapan firmamız 2003 yılından beri Perpa' da faaliyet göstermektedir. Bu geçen sürede OLİVETTİ Fotokopi makinelerinin İSTANBUL Bayii' si olarak da profesyonel anlamda müşterilerine hizmet vermekten önem duymaktadır. Toner ve Kartuş satışını da yapmaktayız.

Sektörler

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

  • Toner kartuşu, delgi aleti, zımba makinesi, bant kesicisi, yazı tahtası (akıllı tahta dahil), kalemtıraş vb. büro alet ve donanımlarının imalatı
  • Büro ve muhasebe makinelerin bakım ve onarımı (daktilo, yazar kasa, fotokopi makineleri, hesap makineleri, vb.)
  • Bilgisayar, yazılım, elektronik ve telekomünikasyon donanımlarının ve diğer büro ekipmanlarının bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar
  • Diğer büro makine ve ekipmanlarının toptan ticareti (bilgisayar ve bilgisayar çevre donanımları hariç) (hesap makinesi, daktilo, yazarkasa, fotokopi makinesi, stenografi makinesi, kalemtıraş, büro tipi zımba, delgi aleti vb.)
  • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda büro makine ve ekipmanlarının perakende ticareti (hesaplama makineleri, daktilolar, fotokopi makineleri, tarama ve faks cihazları, çizim masaları vb.)
ADA BÜRO MAKİNELERİ TİC.LTD.ŞTİ.
Telefon 02123209655
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 10-11
Dükkan No : 1690
Giriş Yapılan Kat : 11
Adres Kodu 2107949824
E-Posta info@adaburo.com.tr
Web www.adaburo.com.tr
Mesaj Gönder Kat Planı
4102 ziyaret edildi.
01.05.2015 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder