82 Sektör 4474 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

MARTI MÜHENDİSLİK - DOĞUŞSAN MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ

1991 kuruluşlu olan DOĞUŞSAN MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. konusunda nitelikli dünya markalarının Türkiye temsilciliklerini yürütmektedir.

DOĞUŞSAN MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. Endüstriyel vakum pompaları, merkezi vakum sistemleri, vakum ölçme ve kontrol sistemleri, santrifüj tipi blowerlar, root tipi blowerlar, rotary vanalar(hava kilitleri-eklüsler), diverterler(dağıtıcılar-yönlendiriciler), ağır endüstriyel sanayi tipi süpürgeler, merkezi toz toplama sistemleri, nitelikli antistatik ve aşınma direnci yüksek endüstriyel hortumlar, FDA sertifikalı hortumlar, endüstriyel hava tahrikli diyaframlı ve pistonlu pompalar konusunda 25 yılı aşkın süredir büyüyen iş hacmi ile PERPA TİCARET MERKEZİNDE, profesyonel mühendislik satış kadrosu, %100 stok ve yedek parça bulundurma garantisi, yurtdışı eğitimli teknik servis ekibi ile  faaliyetlerini yürütmektedir.

Şirket misyonumuz; çalışanlarının uzun yıllar profesyonel deneyim, bilgi ve tecrübesi ile uluslararası iş ortaklarımızla, devamlı çözüm odaklı çalışmak olup, yenilikleri takip eden, yüksek standartlarda müşteri memnuniyetini sağlayarak, ticari ve teknik hizmetleri vermektir. Şirketimiz, temsilciliklerini yaptığı firmaların her türlü satış sonrası hizmetlerini üstlenmektedir.

Şirket vizyonumuz; müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yüksek kalitedeki ürünlerde ekonomik çözümler üretmektir.

SEKTÖRLER

KAĞIT VE KIRTASİYE

  • Kağıt ve mukavva imalatı (daha ileri sanayi işlemleri için rulo veya tabaka halinde) (ziftli, lamine, kaplanmış ve emprenye edilmiş olanlar ile krepon ve kırışık kağıtlar dahil)
MARTI MÜHENDİSLİK - DOĞUŞSAN MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ
Telefon 2122101026
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 1-2-3
Dükkan No 9
Giriş Yapılan Kat 2
Adres Kodu 1600366742
E-Posta hyuksel@dogussan.com
Mesaj Gönder Kat Planı
255 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder