82 Sektör 2948 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

DMB İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

DMB İş Güvenliği; 125 yıllık bir geçmişe sahip, yüksekte çalışma ve endüstriyel dağcılık ekipmanları konusunda kendisini kanıtlamış İtalyan CAMP Safety firmasının Türkiye distribütörüdür.

Şirketimiz led fener ve aydınlatma ürünlerinde kendi alanında bir numara olan Led Lenser firması ve sektörde güçlü bir pozisyonda yer alan İtalyan Cofra firmasının bayiliğinin yanı sıra, kendi tescilli markası Mandrill adı altında ürettiği iş güvenliği ekipmanları ile beraber iş güvenliği sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

DMB İş Güvenliği olarak, deneyimli kadromuz ve sektörel tecrübemizle siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek ve çözüm ortağınız olmak en büyük dileğimizdir.

SEKTÖRLER

İÇ GİYİM VE AKSESUARLARI

  • Endüstriyel iş giysisi (iş önlükleri, iş elbiseleri, iş tulumları, vb.) imalatı (dikişsiz plastik olanlar ile ateşe dayanıklı ve koruyucu güvenlik kıyafetleri hariç)

TEKNİK HIRDAVAT

  • Ateşe dayanıklı ve koruyucu güvenlik kıyafetleri ve başlıkları ile diğer güvenlik ürünlerinin imalatı (solunum ekipmanları ve gaz maskeleri hariç)
DMB İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon 02123204425
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 7-8
Dükkan No : 961
Giriş Yapılan Kat : 8
Adres Kodu 1581167382
E-Posta info@dmbisguvenligi.com.tr
Web www.dmbisguvenligi.com.tr
Mesaj Gönder Kat Planı
442 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder