82 Sektör 4405 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

UNİLENS 3D AJANS VE MATBAACILIK

Unilens 3D Ajans ve Matbaacılık; Ürettiği Lenticular, Mercekli ve Işıklı illüzyon ürünleri ile ilklere imza atmış bir kuruluşdur.

3D Lenticular ürünlerinde; Sadece Türkiye'de değil Avrupa'yada örnek bir firma olmuştur. Gerek iş ortakları gerekse iş geliştirme ve pazarlama ekibiyle pek çok sektörün nabzını tutmakla kalmayıp, firmaları avrupanın dört bir yanında yüzlerce kuruluşla buluşturmaktadır.

Ürün yelpazesini sürekli genişleten, 80'e yakın uygulama alanlarıyla sektörlerin bütün ihtiyacını karşılamaktadır. Yüksek kalite ve yüksek müşteri memnuniyeti birinci felsefemizdir.

Unilens farklı malzeme ve baskı teknikleri uygulamakla var olan kaliteyi korumak ve daha üst seviyeye çıkarmak için araştırmalarına çok önem vermektedir. Kendini sürekli yenileyen, yelpazesini sürekli genişleten, yaptığı üretimlerle kısa sürede sektöre kanıtlayan bir firmadır.

Müşteri Memnuniyeti ve Çalışan Memnuniyeti kavramlarını paralel olarak kabul eden Unilens, bu çerçevede doğru iş yapma biçimini en büyük sermaye olarak kabul etmektedir

SEKTÖRLER

BASIM-YAYIN

  • Gazetelerin, dergilerin ve süreli yayınların basım hizmetleri (haftada dört kereden daha az yayınlananlar)
UNİLENS 3D AJANS VE MATBAACILIK
Telefon 2125495239
Blok A
Hat
SARI AVLU
Kat 11
Dükkan No 1670
Giriş Yapılan Kat
Adres Kodu 2512935764
E-Posta unilens@unilensajans.com
Mesaj Gönder Kat Planı
255 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder