82 Sektör 2948 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

ENDORAF SİSTEMLERİ

ENDORAF, Yüksek kalite ve  çözüm odaklı müşteri memnuniyetini bir ilke olarak benimsediğimiz çalışma anlayışımızla firmamız ürünleriyle ; turizm, makine, otomotiv, beyazeşya, tekstil, kuyumculuk, lojistik, kalıp, plastik, elektronik, aydınlatma, savunma sanayii, eğitim kurumları, sağlık gibi kamu ve özel sektörlerde faaliyet gösteren sanayi kuruluşları ve işletmelerine hizmet vermekteyiz.

 

Ürünlerimizde estetik, çok amaçlı kullanım ve uzun süreli dayanıklılık gibi özellikler ön planda tutularak; müşterilerimizin, daha düzenli ortamlarda, daha verimli iş gücüyle, zamandan ve paradan tasarruf etmesi hedeflenmektedir.

 

İşletmelerin ihtiyaci olan, çalışma performansını artıran Çelik Eşyalarımız ile çalışma ortamlarını personeliniz için daha verimli ve düzenli hale getiriyoruz. Fabrika, atölye ortamlarının ihtiyaci olan tüm dolap çesitlerimiz mevcuttur. Çekmeceli Dolaplar, CNC Takım Dolapları, Endüstriyel Dolaplar, Bilgisayar Kabinleri, Malzeme Dolapları ve Sürgülü Kapılı Dolaplar ile yedek parça ve malzeme depolama, sistemli muhafaza etme imkanı sağlıyoruz. Personelinizin üstüne zimmetli çalışma ekipmanlarını koruması için Personel Dolaplarımız bulunmaktadır.

 

Avadanlık Kutulu Sistemler ve Standları ile malzeme kullanımını kolaylaştırırken Çalısma Masaları, Takım Asma Arabaları ve Panoları ile işletmenizde düzeni ve çalışma kolaylığını sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Takım Arabaları ve Çalısma Arabaları ile çalışma ortamınızda hareketli çalışma imkanı sağlıyoruz.

Ofis ortamlarınız icin Ofis Masalarımız ve Dolaplarımız ile kaliteyi ortamınıza taşıyoruz.

 

Lojistik alanında, büyük depoalama alanlarında Galvaniz Raflama, Minirack Raflama, Orta Tip Raflama ve Ağır Raflama Sistemlerimiz ile yükünüzü hafifletiyoruz.

 

  VİZYONUMUZ

 

           ENDORAF, olarak, çağdaş teknolojiye hakim, kurumsallaşmış ve sürekli kendini iyileştiren yapımız ile ''Süreklilik ve Güvenilirlik özelliğine sahip Kaliteyi Yaratarak Markalaşmak''.   

 

 

 MİSYONUMUZ 

 

 

           ENDORAF, olarak, güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında Kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden Dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmak.   

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanların aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendini yenileyen ve iyileştiren bir yapıda; inşaat sektöründe

  • Kaliteli
  • Süresinde Teslim Edilen
  • Mühendislik Çözümleri ile Fark Yaratan
  • Optimal maliyetli üretimler gerçekleştirmek ve “süreklilik ve güvenilirlik özelliğine sahip kalitemiz ile markalaşmak”.

 

SEKTÖRLER

TEKNİK HIRDAVAT

  • Yivsiz bağlantı malzemeleri imalatı, demir, çelik veya bakırdan (rondelalar, perçinler, perçin çivileri, kamalı pimler, kopilyalar vb. ürünler)
ENDORAF SİSTEMLERİ
Telefon 2122200565
Blok B
Hat
MAVİ AVLU
Kat 5
Dükkan No : 524
Giriş Yapılan Kat : 2
Adres Kodu 1725162588
E-Posta info@endoraf.com
Web www.endoraf.com
Mesaj Gönder Kat Planı
483 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder