82 Sektör 3250 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

NEUTRON GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ

Neutron Güvenlik Teknolojileri AŞ, video gözetim çözümlerinde ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren, kendi ürün ve yazılımlarını üreten bir firmadır. Asya, Amerika, Avrupa, Okyanusya, Afrika, Türkiye’de ofis ve satış temsilcilikleri bulunan Neutron, her yıl satış gelirinin yüzde 10’unu Ar-Ge faaliyetlerine ayırarak video gözetim çözümlerinde teknoloji çağına öncülük etmektedir.Dünyanın en büyük 10 video gözetim çözümü firmasından biri olan Neutron, 5 yıl içinde birinci sırada yer almayı hedeflemiştir. Yatırımlarını bu doğrultuda yapmaya devam etmektedir.

Ürettiği yeni teknolojilerle dünyada güvenlik sektöründe yıldızı parlayan Neutron’un, ürünleri arasında; IP (Network) kameralar, IP (Network) kayıt cihazları, IP görüntülü diafon sistemleri, (Analog HD) AHD kamera ve kayıt cihazları, sistemlerin ekipmanları yer almaktadır. Neutron mobil uygulamalar konusunda sektöründe öncüdür. Türkiye’de ilk cep telefonu uygulamasını yapan ve 1 milyon kullanıcıya ulaşan Neutron, kendi Bulut sistemini kuran tek firmadır. Böylelikle kullanıcılar talep ettikleri takdirde kayıtlarını veya diğer bilgilerini güvenli bir şekilde saklayabileceklerdir.

Neutron'un ürünleri bankacılık, kamu güvenliği, enerji, telekomünikasyon, mobese, stadyumlar, akıllı bina ve akıllı ulaşım gibi birçok alanda geniş çapta kullanılmaktadır. ‘’Bank of China , China Minsheng Banking , China Merchants Bank , China Construction Bank, Agricultural Bank of China , Postal Savings Bank of China , Korea Kwangju Bank , Qincheng Hapishanesi ‘’ ve daha birçok büyük proje Neutron'un çözümleriyle kurulmuştur. Neutron, Türkiye’de de en yaygın bayi ağı ve en iyi referans listesine sahip markalardan biridir. Merkezi Türkiye’de yer alan Neutron’un, 2000’nin üzerinde çalışanı bulunmakta ve ürünleri Çin'de bulunan fabrikasında üretilmektedir.Neutron, güçlü,yenilik verimliliğini temsil eden,kalite odaklı bir şirkettir.

Neutron, 4K teknolojisini güvenlik sistemlerinde kullanabilmek için H.265 sıkıştırma formatını geliştirerek ürünlerinde kullanmaya başlayan ilk firmalar arasında yer alır. Neutron, Sektörde 600 patent ile en fazla patente sahiptir.Ayrıca sektörde IF tasarım ödülüne layık görülen tek firmadır. Vizyon & Misyon: Vizyon: Video gözetleme endüstrisinde global lider olmak Misyon: Paydaşlarımızın ihtiyaçlarına odaklanmak,devamlı ilerleyen ve güncellenen teknolojiler geliştirmek ve bunların hem yazılımsal hem donanımsal servis hizmetini vermek. Hiçbirimiz hepimizden daha güçlü değiliz prensibinden yola çıkarak sizi daha güvenli bir dünya inşa etmek için işbirliğine davet ediyoruz.

SEKTÖRLER

NEUTRON GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ
Telefon 212 221 2191
Blok A
Hat
YEŞİL AVLU
Kat 7-8-9
Dükkan No : 947
Giriş Yapılan Kat :
Adres Kodu 2094449713
E-Posta INFO@NEUTRON.COM.TR
Web www.neutron.com.tr
Mesaj Gönder Kat Planı
310 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder