Lima Endüstriyel Bilgisayar Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti.

Lima Endüstriyel Bilgisayar, endüstriyel bilişim, iletişim ve otomasyon çözümleri üretmek ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere 1995 yılında kurulmuştur. Türkiye'de Endüstriyel Bilgisayar odaklı olarak kurulan ilk şirkettir. Jaz serisiyle yerli endüstriyel bilgisayar konusunda ilk üretimi de Lima gerçekleştirmiştir. Üretim, makine otomasyonu, ulaşım, telekomünikasyon, bina otomasyonu, perakende sektörü, enerji ve savunma sanayi projeleri için güvenilir ürünler teslim etmektedir. Projelendirme ve satış sonrası teknik destek hizmetleriyle uzun soluklu çözüm ortaklığı yapmaktadır.


Distribütörlükler

Lima Endüstriyel Bilgisayar; Dünya'da lider konumundaki üreticilerin endüstriyel ve askeri kalitedeki bilgisayar, iletişim ve otomasyon ürünlerinden oluşan çok geniş bir ürün portföyü sunmaktadır. Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği üreticiler aşağıda listelenmektedir: 

Advantech

IEI Integration

Kontron

Innodisk

IEI Integration

Fastwel Group

Wilke Technology

Sunulan ürünler içinde; Panel PC, Endüstriyel PC, Gömülü Sistemler, Endüstriyel İletişim ve Network Çözümleri (Endüstriyel Ethernet Switch, Ethernet Gateway, Seri Aygıt Sunucuları), Endüstriyel İşlemci Kartları ve Endüstriyel Anakartlar, USB Sinyal Toplama / Denetim (DAQ) Modülleri, Rack Tipi Kasalar, Motor Kontrol Kartları, Araç Bilgisayarları, SCADA ve SoftPLC Yazılımları ile Kullanıma Hazır PAC (Programlanabilir Otomasyon Denetleyicileri) Çözümleri, Uygulama Yazılımıyla Birlikte Sunulan Digital Signage (Dijital Pano) / Videowall Çözümleri, Medikal PC and Ağ Uygulama Platformları (Firewall) yer almaktadır. 

Lima Endüstriyel Bilgisayar; Innodisk tarafından üretilen endüstriyel kalitedeki elektronik disk (SSD / Flash) ve bellek ürünlerinin dağıtımını yapmaktadır. Ürünler 2.5" SSD, mSATA, SATADOM, CFC, nanoSSD, CFast gibi farklı form faktörleri ve arabirimlerle sunulmaktadır.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamızın gereği olarak; "Farklılık ve yaratıcılık ilkesi ile endüstriyel bilişim, iletişim ve otomasyon sektöründe örnek gösterilen lider kuruluş olmak ve korumak" üzere çalışıyoruz.


 Kalita Politikamızı indirin

Siparişe Özel Donanım Ürünleri ve Yazılım Projeleri

Lima Endüstriyel Bilgisayar CNC, veri toplama ve özel otomasyon projeleri için anahtar teslimi, donanım ve yazılım çözümleri geliştirecek birikime sahiptir. Distribütörlüğü yapılan bileşenlerle tasarlanan özel donanımlar içinde denetim kartları, step motor sürücü çözümleri, veri toplama terminalleri yer almaktadır. Ayrıca standart donanımları kullanan özel yazılım projeleri de gerçekleştirilmektedir. 


Teknik Destek Hizmetleri

Lima Teknik Servisi öncelikle dağıtımı yapılan ürünlerin teknik destek, garanti ve bakım hizmetlerini vermektedir. Sistem bütünleştiricilerinin gerek duyması halinde kuruluş, sahada sorun belirleme, eğitim, arıza giderme ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

Sektörler

MAKİNA VE EKİPMANLARI

  • Endüstriyel işlem kontrol ekipmanlarının kurulum hizmetleri (endüstriyel işlem kontrol ekipmanlarının ve otomatik üretim tesislerinin tasarımı ve montajı, endüstriyel zaman ölçüm alet ve cihazlarının kurulumu) (otomasyon destekliler dahil)
Lima Endüstriyel Bilgisayar Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti.
Telefon 02123200260
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 10-11
Dükkan No : 1751
Giriş Yapılan Kat : 11
Adres Kodu 2087550501
E-Posta didem.albayrak@lima.com.tr
Web http://www.lima.com.tr/
Mesaj Gönder Kat Planı
701 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder