EMLAK VERGİSİ BORÇLARINIZI FAİZSİZ KAPATIN SON GÜN 31 OCAK 2021!

TMMOB TEKSTİL MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ

TEKSTİL MÜHENDİSLERİ ODASI TMMOB bünyesinde yer alan, Anayasa'nın 135. maddesinde tanımlanan, kamu kurumu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Her meslek grubu kendi içinde dayanışmak, birlik olup sesini duyurabilmek amacıyla bir araya gelmiş ve örgütlenmiştir. Tekstil mühendisleri ve deri mühendisleri TMO altında örgütlenmektedir. Kanunlarımıza göre üniversitelerin TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ ve DERİ MÜHENDİSLİĞİ bölümlerinden mezun olmuş diploma sahibi kişiler ülkemiz sınırları içinde mesleğini icra ve mesleki ünvanını kullanma hakkını, TMMOB TMO (Tekstil Mühendisleri Odası)’na üye olup sicil numarası alarak elde ederler.

Sektörler

EĞİTİM

  • Özel öğretim kurumları tarafından verilen okul öncesi eğitim faaliyeti (okula yönelik eğitim verilmeyen gündüz bakım (kreş) faaliyetleri hariç)

İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ

  • İşletme ve diğer idari danışmanlık faaliyetleri (bir organizasyonun stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık)

EV TEKSTİLİ

  • Tekstil ürünlerinin bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar (iplik, kumaş, ev tekstili, perde vb. ürünler) (giyim eşyaları hariç)
TMMOB TEKSTİL MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ
Telefon 5331353786
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 13
Dükkan No : 2344
Giriş Yapılan Kat : 13
Adres Kodu 1889557102
E-Posta istanbul@tmo.org.tr
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
75 ziyaret edildi.
22.12.2020 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder