82 Sektör 2956 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

ERGİN ELEKTRİK SAN. TİC. A.Ş. - İNSOFT ENDÜSTRİYEL

Ergin Elektrik A.Ş. 1974 yılında kurulmuş olup endüstriyel elektrik malzemeleri satışı konusunda uzman bir firmadır. Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden tedarik ettiği ürünleri, yurtiçi ve çevre ülkelerdeki sanayi kuruluşları, yükleniciler ve satıcı firmalara sunmaktadır.

 

Firmamız, Siemens’in endüstri otomasyonu, proses enstrümantasyonu ve sürücüler ürün gruplarında çözüm ortağıdır. Aynı zamanda Japon Fuji Electric firmasının proses enstrümanları grubunun da Türkiye distribütörüdür. Türkiye’de çok sayıda üretici firmanın yetkili satıcılığını yapmakta olan firmamız, dünyanın çeşitli ülkelerinde üretici ve dağıtıcı firmalarla temas halinde olup, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu özel malzemeleri uygun fiyatla ve seri şekilde temin etmektedir.

 

Taahhüt şirketimiz olan Safer Endüstri’de kazandığımız deneyim ve birikim, ticari faaliyetlerimizde müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmemiz için bize yol göstermiştir. Taahhüt grubumuz, çeşitli tipte dağıtım, MCC ve Otomasyon panolarının dizaynı, projelendirilmesi ve imalatı, endüstri otomasyonu uygulamaları, yurtiçi ve yurtdışında ağır sanayi tesislerinde E&I montaj hizmetleri konularında çalışmaktadır. Bu işler, satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünlerin aynı zamanda uygulayıcısı da olmamızı sağlamış ve bu sayede müşterilerimize daha iyi satış teknik desteği verebilmemiz mümkün olmuştur.

 

Teklif istemlerini nitelikli satış elemanlarımız sayesinde gecikmeksizin ve ciddiyetle yanıtlama, ana ürün gruplarımızda güçlü stok, uygun fiyat ve vade koşulları, söz verilen zamanda teslimat ana ilkelerimizdir.

SEKTÖRLER

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda evde kullanım amaçlı elektrik tesisat malzemesi perakende ticareti (transformatör, sigorta, röle, pil ve batarya, elektrik akümülatörü, koaksiyel kablo, elektrik iletkenleri, anahtar, duy, bys. fiş, priz, vb.)
ERGİN ELEKTRİK SAN. TİC. A.Ş. - İNSOFT ENDÜSTRİYEL
Telefon 90-212-2201313
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 1-2-3
Dükkan No : 5
Giriş Yapılan Kat : 2
Adres Kodu 2257344289
E-Posta ergin@ergin.com.tr
Web http://ergin.com.tr
Mesaj Gönder Kat Planı
471 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder