82 Sektör 4432 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

ARI MÜMESSİLLİK İÇ VE DIŞ TİCARET

Arı mümessillik,  1992  yılında ve kardeş kuruluşumuz Kesler Makina Ltd. Şti. ,     2011 yılında  Aşkın KESLER  tarafından kurulmuş  ve o günden bugüne kadar sizlerin yanında olmuştur. Öncelikle doğruluk ve dürüstlük ilkesi ile hareket etmiş, uzun senelerdir sizlerle olan ilişkilerimiz  dostluk mertebelerine ulaşarak bugünlere gelmemiz güveniniz sayesinde olmuştur.  
Bizde bu doğrultuda  kendimizi profesyonelleştirerek ; seçkin, kaliteli ve teknolojisi kanıtlanmış firmaların mümessilliklerini de alarak sizlerin doğru ve  kaliteli ürünlerden yararlanmalarını sağlamaktayız. Arı mümessillik,  1992  yılında ve kardeş kuruluşumuz Kesler Makina Ltd. Şti. ,     2011 yılında  Aşkın KESLER  tarafından kurulmuş  ve o günden bugüne kadar sizlerin yanında olmuştur. Öncelikle doğruluk ve dürüstlük ilkesi ile hareket etmiş, uzun senelerdir sizlerle olan ilişkilerimiz  dostluk mertebelerine ulaşarak bugünlere gelmemiz güveniniz sayesinde olmuştur.  
Bizde bu doğrultuda  kendimizi profesyonelleştirerek ; seçkin, kaliteli ve teknolojisi kanıtlanmış firmaların mümessilliklerini de alarak sizlerin doğru ve  kaliteli ürünlerden yararlanmalarını sağlamaktayız. 

SEKTÖRLER

BİLGİ, İLETİŞİM VE MEDYA

  • Reklam ajanslarının faaliyetleri (kullanılacak medyanın seçimi, reklamın tasarımı, sözlerin yazılması, reklam filmleri için senaryonun yazımı, satış noktalarında reklam ürünlerinin gösterimi ve sunumu vb.)
  • Reklam araç ve eşantiyonların dağıtımı ve teslimi faaliyetleri
  • Çeşitli medya reklamları için alan ve zamanın bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak satışı (ilan tahtası, billboard, bina, araç vb. üzerinden reklam alanlarının ve zamanlarının satışı dahil)

BASIM-YAYIN

  • Gazetelerin yayımlanması (haftada en az dört kez yayımlananlar) (reklam gazeteleri dahil)
  • Bys. diğer yayıncılık faaliyetleri (kartpostal, tebrik kartları vb. ile katalog, poster, reklam materyali vb.)

AYDINLATMA

  • Işıklı tabela, ışıklı reklam panosu ve benzerlerinin imalatı

FOTOĞRAFÇILIK

  • Reklamcılık ile ilgili fotoğrafçılık faaliyetleri (reklam görselleri, broşür, gazete ilanı, katalog vb. için ticari ürünlerin, moda kıyafetlerinin, makinelerin, binaların, kişilerin, vb.nin fotoğraflarının çekilmesi)
ARI MÜMESSİLLİK İÇ VE DIŞ TİCARET
Telefon 90-212-3209350
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 13
Dükkan No 2309
Giriş Yapılan Kat 13
Adres Kodu 1901256717
E-Posta info@ariticaret.com
Mesaj Gönder Kat Planı
255 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder