82 Sektör 4399 Firma Binlerce Ürün ve Hizmet

GÜZAK ENERJİ A.Ş.

GÜZAK GRUP 1996 yılında İstanbul’da elektrik malzemeleri satışınla sektöre girmiştir. Azerbaycan ve Gürcistan pazarında faaliyet gösteren firmamız geçmişinde aldığı tecrübe, birikim ve siz değerli müşterilerimizin güveni ile bugünlere geldi.
GÜZAK GRUP uzun yıllar satışını yaptığı kabloyu üretmenin sizlere hizmet konusunda daha hızlı, güvenilir ve ekonomik anlamda daha faydalı olabileceği düşüncesi ile kablo üretimine başladı.
GÜZAK GRUP olarak ‘’geleceğin teknolojisine bugünden yatırım anlamına gelen AR-GE çalışmalarına önem vererek çağın gereksinimlerine uygun kablo çeşitlerini uluslar arası kalite standartlarında üretmektedir.
GÜZAK GRUP gücünün büyük bir kısmını ihracat vermekte olup, ondan fazla ülkede markası bulunmaktadır. Aynı zamanda sektörde dünya markaları ve Türk üretici firmalarının malzemelerini ihraç etmektedir.

SEKTÖRLER

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda evde kullanım amaçlı elektrik tesisat malzemesi perakende ticareti (transformatör, sigorta, röle, pil ve batarya, elektrik akümülatörü, koaksiyel kablo, elektrik iletkenleri, anahtar, duy, bys. fiş, priz, vb.)
GÜZAK ENERJİ A.Ş.
Telefon 0212 320 70 25
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 4-5-6
Dükkan No 122
Giriş Yapılan Kat 5
Adres Kodu 2663230759
E-Posta guzel@guzak.com.tr
Mesaj Gönder Kat Planı
255 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder