HAMLE İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİR A. Ş.

HAMLE, İnşaat; Mühendislik, Müşavirlik ve Mümessillik sahalarında hizmet vermek üzere 1995 yılında İstanbul’da kurulmuştur. HAMLE, inşaat ve çevre teknolojileri alanında uygulama ve mühendislik hizmetleri veren bir firmadır. Yüksek nitelikli, proje ve inşaat hizmetlerinde deneyimli kadrolarıyla HAMLE, müşterilerinin her türlü sorununa güncel, özgün ve uygun çözümler getirmeyi temel görev olarak kabul etmiştir.
HAMLE A.Ş. Mühendislik- grubu, planlamadan başlayarak, fizibilite etüdü, alan ve uygulama projeleri, safhalarında hizmet vermektedir. HAMLE, kamu ve özel sektör için su ve atıksu arıtımı, katı atık yönetimi, konut ve sanayi tesisleri ile ilgili birçok mühendislik projesini üstlenmiştir. Gerektiğinde proje bazında yabancı firmalarla da iş ortaklığına gitmektedir.

HAMLE A.Ş. inşaat grubu, su ve atıksu arıtma tesisleri, katı atık bertaraf tesisleri, kentsel altyapı ve fabrika yapıları projelerini gerçekleştirmektedir. Deneyimli, dinamik ve uzman kadrosu ile, müşterilerine daima iş ahlakını ve kalitesini en üst düzeyde tutarak hizmet sunmayı ana görev kabul etmiştir. HAMLE A.Ş.’nin inşaat faaliyetleri çeşitlenerek istikrarlı bir şekilde gelişmektedir.

HAMLE A.Ş. Mümessillik birimi, yurtdışı ve yerli firmaların çevre ve inşaat teknolojileri alanındaki bazı ürünlerinin pazarlanması ile ilgili faaliyette bulunmaktadır. Hamle inşaat firmasının alt şirketi olarak faaliyet gösteren Ecoloturk, Bioscienceturk firmaları, atıksu mikro biyoloji ve endüstriyel koku emisyonlarının giderilmesinde anahtar teslim projeler yapmaktadır.

Müşterilerimizin güveninden alınan güçle, kendimizi sürekli yenileyip geliştirerek, mühendislik ve iş etiğinden ödün vermeksizin üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle hareket etmekteyiz.

Bu bilincin desteksiz kalmayacağına inanıyoruz.

Sektörler

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

  • Fotokopi ve termokopi makineleri ile büro tipi ofset baskı makinelerinin (kağıt ebadı <=22x36 cm) imalatı
  • Büro ve muhasebe makinelerin bakım ve onarımı (daktilo, yazar kasa, fotokopi makineleri, hesap makineleri, vb.)
  • Diğer büro makine ve ekipmanlarının toptan ticareti (bilgisayar ve bilgisayar çevre donanımları hariç) (hesap makinesi, daktilo, yazarkasa, fotokopi makinesi, stenografi makinesi, kalemtıraş, büro tipi zımba, delgi aleti vb.)
  • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda büro makine ve ekipmanlarının perakende ticareti (hesaplama makineleri, daktilolar, fotokopi makineleri, tarama ve faks cihazları, çizim masaları vb.)

TRAFİK MÜŞAVİRLİĞİ

  • Büro makine ve ekipmanlarının operatörsüz olarak kiralanması ve leasingi (kasa, fotokopi makinesi, daktilo, yazar kasa, vb. dahil, bilgisayarlar ve çevre birimleri, telefon ve faks makineleri ve büro mobilyaları hariç)
  • Fotokopi, doküman hazırlama ve diğer uzmanlaşmış büro destek hizmetleri (doküman hazırlama, daktilo, sekreterya, fotokopi, ozalit çekimi, mektup, çoğaltma vb.) (adres derleme ve postalama hizmetleri dahil, tez yazımı hariç)
HAMLE İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİR A. Ş.
Telefon 90-212-2224555
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 10-11
Dükkan No : 1727
Giriş Yapılan Kat : 11
Adres Kodu 2095650236
E-Posta hamleas@hamleas.com
Web http://www.hamleas.com
Mesaj Gönder Kat Planı
494 ziyaret edildi.

Mesaj Gonder